Hlavní strana > Výklad karet > Cikánské karty > Výklad z cikánských karet a jak na to

Výklad z cikánských karet a jak na to


Vykládací karty si kdysi dávno před staletími vymysleli lidé jako jednu z možností nahlédnout do budoucnosti a protože každý člověk je omylný, neměl by se výklad z karet nikdy považovat za recept na život.
Karty se vykládají proto, abychom se dozvěděli co by nás mohlo případně v budoucnosti potkat a to nám dává možnost se na nadcházející události psychicky připravit, případně je i do jisté míry ovlivnit tak, aby pro nás byly přijatelné.

Osud není jedna přímá cesta životem, je to soubor cest po kterých jdeme a v tu chvíli, kdy se dostaneme na křižovatku, záleží na nás, zda se dáme vlevo, vpravo, či zda půjdeme rovně. A to jsou ty určité momenty v našem životě, kdy máme možnost směrovat běh osudu tak, aby nám co možná nejvíce vyhovoval.

Karetní věštec by se nikdy neměl považovat za jasnovidného, ale za člověka, který má ten dar, že dokáže citlivě posuzovat symboliku karet a také ji stejně citlivě interpretovat tomu, kdo o výklad požádal. Nikdy by neměl nic z výkladu zatajovat, nebo dokonce překrucovat, ale měl by být ve své podstatě psychologem, který je schopen vysvětlit i nepříjemné zprávy tak, aby nezahnal dotyčného člověka do pesimismu.

Z každé situace i z té nejnepříjemnější je východisko, a vaším úkolem je umět o tom dotyčného přesvědčit. Zatajením nepříjemné zprávy můžete ublížit víc, než se na první pohled zdá. Běh událostí tím nesmažete, člověku berete možnost se na ně připravit a sebe vystavujete nebezpečí ztráty důvěryhodnosti.

Též je velmi důležité mít na paměti, že každý člověk, který vás požádá o výklad, vám zároveň svým způsobem důvěřuje a někdy hovoří o věcech, které by jinde neříkal. Na vás je abyste tyto informace považovali za důvěrné a nikomu je nevyprávěli. Je to otázka určité etiky a vaší schopnosti zachovat tajemství.

Celý tento kurz vychází z mých osobních zkušeností a poznatků, tudíž zde uvádím jako použitou literaturu pouze vlastní knihu „Tajemství cikánských karet“ a prezentované karty jsou nedílnou součástí této knihy.
Cikánské karty
Seznámení s Cikánskými kartami:

Výklad karet:Kurz Cikánských karet
Základní výuka:

Doplňující výuka:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »