Hlavní strana > Výklad karet > Tarot - Tarotové karty > 2. Lekce - Úvod k výkladům

Úvod k výkladům

2.lekce výkladu tarotu


Z toho co jste se dozvěděli o jednotlivých kartách velké arkány tarotu, je vám již pravděpodobně jasné, že každá karta sama o sobě je jeden malý příběh, více karet velký příběh. Nikdy byste neměli interpretovat karty podle názvů, ale podle příběhů které jsou v nich skryty.

Způsob vykládání který vám chci nabídnout je velmi jednoduchý a věřím, že vám bude dostatečně vyhovovat. Přesto mějte na paměti to, že způsobů jak vykládat taroty je mnoho a každý má možnost si vytvořit vlastní postupy, a to takové které mu nejvíce vyhovují. Já používám pro hlavní, takzvaný základní výklad cikánské karty. Ty jsou schopny dobře nastínit to co nám osud nabízí do budoucna.

Ovšem na konkrétní události a jejich vývoj, nebo na otázky mi vyhovuje velká arkána tarotu. Ta je schopná velmi podrobně a do hloubky vysvětlit sled událostí, odpoví mi na otázku na kolik procent je to ano či ne, prozradí mi jaké vlivy figurují v tom kterém problému a mohu se dozvědět i to co je hlavním povahovým rysem té které osoby. Nejvíce používám čtyř různých druhů výkladu a to: vztahový výklad na devět karet, sedm karet v řadě na sled různých životních událostí, tři karty coby odpovědi na otázky a výklad jedné karty na základní povahové rysy, nebo jako symbol co je vlastně podstatou toho na koho, nebo co se chci zeptat.

Tarot - Velká arkána - Výklad Tarotových karet

1. lekce - Seznámení s Tarotem:

Možnosti výkladů:

A další:Kurz Tarotu
Základní výuka:

Výklad pro práci a zdraví:

Doplňující výuka:

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2023
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »