Hlavní strana > Výklad karet > Cikánské karty > 7. Lekce - Velký výklad na budoucnost

Velký výklad na budoucnost

7.lekce výkladu cikánských karet


Tento výklad jsem převzala po mé babičce, protože mi vyhovoval. To ale neznamená, že vy ho musíte také používat. Možná v něm najdete inspiraci pro vytvoření vlastního postupu, neboť v této oblasti se fantazii meze nekladou.
Já dělám tento výklad na jeden rok do budoucna, abych dostala co možná nejpodrobnější informace o blízké budoucnosti, i proto, že máme možnost ovlivnit nabídku osudu svým vlastním rozhodováním. My sami si určujeme, jak se k životním situacím postavíme.

Osobně nejsem zastáncem dlouhodobých výkladů.
Osud je jako strom, v jehož kořenech jsme se narodili. Období vlivu ze strany rodičů, to je ten kmen po kterém musíme vylézt, abychom se dostaly ke koruně, která obsahuje veškerou nabídku našeho osudu. Ale pak už jen na nás záleží, po kterých větvích se rozhodneme vy-stoupat do vrcholu koruny života.
Můžete si samozřejmě tento výklad udělat na tři, pět, deset nebo více let. Čím delší dobu zadáte, tím méně bude výklad konkrétní.
Nebo naopak, můžete volit kratší dobu, pokud potřebujete nahlédnout do vývoje aktuálních záležitostí.
Zamícháte karty, položíte je na stůl a necháte toho, kdo o výklad požádal, karty třikrát sejmout směrem k jeho osobě. Vy pak je opět sesbíráte tak, že jako první zvednete hromádku ležící nejblíže k vám, dáte ji na střední kopičku a tyto karty položíte na poslední hromádku, která je od vás nejdále. Sejmutí je důležité, neboť ten komu vykládáte, vložil tímto aktem do karet vlastní energii a tím je připravil pro výklad tzv. přímo sobě na tělo.

Teď můžete začít s výkladem "Velkého kříže".

Upozornění: Pro časovou náročnost nelze tento výklad konzultovat zde v poradně v plném rozsahu. Mohu vám pouze zodpovědět konkrétní dotaz a tím napomoci k jeho pochopení.

Postup kladení karet Velkého kříže:

Velký kříž - Cikánské karty

Karty berete z vrchu balíčku jednu po druhé, ale mějte na paměti, že karty vždy kladete na stůl až po vyřčení otázky.

Kříž je složen ze šesti sekvencí po třech kartách

1. Co nosíte v hlavě? - karty 1, 2, 3
2. Co máte na srdci? - karty 4, 5, 6
3. O čem nevíte? - karty 7, 8, 9
4. Co se dozvíte? - karty 10, 11, 12
5. Co vás čeká? - karty 13, 14, 15
6. Co vás nemine? - karty 16, 17, 18

První dvě sekvence "Co nosíte v hlavě a co na srdci" nejsou o budoucnosti, ale jsou o člověku kterému vykládáte. Zde se vy dozvíte, čím se dotyčná osoba právě zaobírá ve svém nitru a co je pro ni v tu chvíli prioritní. Při výkladu této první části máte možnost dotyčného přesvědčit o tom, že na výkladu karet opravdu něco je. Dosáhnete tím jeho důvěry a pozornosti.

Další dvě sekvence "O čem nevíte a co se dozvíte" spolu také souvisí. V prvé části jsou zprávy o tom, o čem dotyčný zatím nemá ani tušení, a ve druhé, jakým způsobem do jeho života zasáhnou a z čeho vlastně pramení.

Poslední dvě sekvence "Co vás čeká a co vás nemine" vypovídají též o budoucnosti, ale dělí ji na záležitosti, které máme možnost ovlivnit, nebo úplně pozměnit, a na osudovou část, kde možnost osobního vlivu je minimální. Zde můžeme jen, tzv. hrát o čas.
Časová osa událostí
Nedílnou součástí "Velkého kříže" je výklad devíti karet - a sice "Časová osa událostí".

Upozornění: Tento výklad je pouze doplňujícím výkladem k Velkému kříži a nelze jej použít samostatně!

Postup kladení karet Časové osy:

Časová osa - Cikánské karty

Časová osa je složena ze tří sekvencí

1. Co se stane do tří měsíců? - karty 1, 2, 3
2. Co se stane do šesti měsíců? - karty 4, 5, 6
3. Co se stane ve druhé polovině roku výkladu, který započal dnešním dnem? - karty 7, 8, 9


Zde se dozvíte časovou posloupnost těch událostí, které jste vyložili ve velkém kříži.

Mimoto, každá karta zastupuje určité období roku výkladu. V první a druhé sekvenci, každá karta zastupuje jeden měsíc, a ve třetí sekvenci, zastupuje každá karta dva měsíce. Jejich samostatná symbolika, vám prozradí, k čemu je ta určitá doba vhodná. Jestli máte něco udělat tzv. využít situace, nebo naopak počkat.

Upozornění: Ještě jednou upozorňuji, že tento velký výklad do Kříže včetně časové osy nelze konzultovat zde v poradně v plném rozsahu pro jeho časovou náročnost! Mohu vám pouze zodpovědět konkrétní dotaz a tím napomoci k jeho pochopení.
Cikánské karty
Seznámení s Cikánskými kartami:

Výklad karet:Kurz Cikánských karet
Základní výuka:

Doplňující výuka:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »