Mág ve dvojicíchmumínek
06.10.2008 - 10:47
(Vodnář) mumínek
Mág ve dvojicích
Ahoj Rů :17:, tak jsem tady zase a hned přidávám další spojení v otázce MÁ JI RÁD?

Mág a Velekněžka:
má ji rád, byl učarován a ovlivněn láskou k ženě. Je to kvetoucí vztah. On se o svou partnerku stará, je citlivý. Má ji rád s citlivostí sobě vlastní. Zralý vztah posunout se dále. Možnost opory a jistoty z jeho strany.

Mág a Císařovna:
má ji rád. Zprvu očarován a ovlivněn její láskou. Teď: jeho city jsou bohaté. On uvažuje o tom, že by s ní měl děťátka. Vztah je krásný a bohatý.

Mág a Císař:
má ji rád, vztah začal kouzelnou láskou, byl ji uračovan. Teď cítí ve vztahu takovou jistotu a pevnost, že zvažuje, že by ji požádal o ruku.

Mág a Velekněz:
Má ji rád. Zpočátku okouzlen láskou. Snaží se být k ní citlivý a naslouchat jí. Může se snažit jí radit a promlouvat k ní a být jí zaroveň partner i přítel zároveň. (že by starší muž...?)

Mág a Zamilovaní:
ano, má ji rád, byl láskou učarován, ale teď řeší nějaké spory. Občas nějaká hádka a malé nedorozumění. Jindy zase harmonie.(Jestli se kolem něj nemotá nějaká žena. Tím pádem by to mohl být ten problém, protože on neví, jakouženu si má vybrat. Současnou nebo novou.)


Mám pocit, že to začíná být docela fuška. :25: :24:. Jinak jak to teda hodnotíš? Má to semnou cenu? Jestli se to naučím...
Mumi :29:
Příspěvky:dika
06.10.2008 - 11:03
(Býk) dika

Ahoj,tak přidám svoje "cítění",taky se do toho začínám zaplétat....

2 MÁG + VELEKNĚŽKA
Ano,má ji rád,dělá vše proto,aby se ji přiblížil,chce být pro ni oporou,jistotou a jeho vnitřní intuice mu říká,aby nic neuspěchal a byl pro ni citlivým a trpělivým milencem.

3 MÁG + CÍSAŘOVNA
Ano,má ji rád.Snaží se ji okouzlit svou zkušeností,moudrým slovem,do popředí se dostává cit i rozum,ví,že ji může finančně zajistit,má pocit,že to bude vyrovnaný svazek,a proto uvažuje o tom,že se jeho milá stane ženou se kterou by rád založil rodinu.

4 MÁG +CÍSAŘ
Cílevědomý a již vyrovnaný muž v nejlepších letech, se zamiloval do ženy,o kterou je rozhodnut bojovat.Svou vůli,citlivostí,toho určitě dosáhne i když ví,že pro lásku něco bude muset ve svém životě obětovat.Své city k ní v sobě potlačuje,nedá je až tak v šanc.Stane se jejím ochráncem i rovnocenným partnerem.Chce ji za svou právoplatnou manželku.

5 MÁG + VELEKNĚZ
Má ji rád,ukazuje jí svůj styl života,dobré skutky,aby si ji získal,miluje ji láskou léty nasbíranými zkušenostmi,už ví a zná,jak to v životě chodí.Má ji rád s pokorou a úctou,není to už žádný hejsek,dokáže se kontrolovat.

6 MÁG + MILENCI
Má ji rád,snaží se ji okouzlit svým rychlým uvažováním a rozhodováním,dokáže splnit její tužby a přání dřív,než bys řekl švec,je to smysluplný milovník,upoutává ji svou výzbrojí(tělem):4:slovem,znalostmi a tak trochu mám pocit,že s ní manipuluje,dostane ji tam kam on chce……..,teď fakt nevím,ptám se na něj,tak :drží ji v náručí,zdvihá do výše,ale druhou rukou ji tahá k zemi,má dilema,ale jaké?Není si ji jistý a tak nechce,aby pro něj znamenala to nej? :8:

7 MÁG + VŮZ
Okouzlil ji,přičaroval si ji k sobě,ale teď má vnitřní dilema,zjišťuje,že je mezi nimi hodně věcí,ve kterých se neshodují a pokud ji bude opravdu chtít,bude muset vynaložit velké úsilí,aby jejich cesty sjednotil,zharmonizoval.

8 MÁG + SÍLA
Když si ji k sobě poutal,byl zamilovaný,pak láska přešla v představu,že mu patří,že všechno musí být podle jeho představ,že on bude v tomto vztahu udávat směr, a má vše pod kontrolou – mylná představa – i ten lev se dokáže vysmeknout se svých pout.Tady už není láska,nebere ohledy na druhého,ale jen na svoje dobro.

9 MÁG + POUSTEVNÍK
Má ji rád,je zkušený,moudrý,klidný,bude pro ní jistotou a oporou,dokáže ji životem vést,ukázat tu správnou cestu,ale bude potřebovat čas a prostor,kde bude jen sám se svými myšlenkami….

10 MÁG + KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád,čaruje pro klidnější a umírněnější vztah,,ještě nejsou sběhlí v myšlenkách či činech,spontánně reagují jeden na druhého,a proto se dostávají do situace,kdy je jim spolu dobře a pak nastane období úplného propadu.Vztah je na začátku a až zkušenost a čas jim ukáže,že lze usměrňovat své reakce aby měli spokojený život.


11 MÁG + SPRAVEDLNOST
Ano,má ji rád,s citem a rozumem ji dává najevo,jak ji miluje,tento vztah už nějakou dobu trvá,ale muž se teď zastavil a rozmýšlí ,zda mu něco přes jeho zamilovanost neuniklo .Zkoumá,co mu říká jeho vnitřní „já“ i rozum, uvažuje,zda je pro ní odpovědný a spolehlivý partner.Myslím,že dojde k spokojenému závěru,protože jeho ruce,jeho otevřená náruč ji dává dostatek tepla a energie.Jejich láska postupem času dojde k naplnění.

12 MÁG + VISELEC
Ano,má ji rád,ale přes veškeré kouzlení pro harmonický vztah,mu šestý smysl říká : zastav se,podívej se na ni i z jiného úhlu pohledu,je to ta,kterou jsi si vysnil,kterou jsi chtěl,chová se podle tvých představ?A tak dobrovolně zkoumá a vyčkává a ….a pak se uvidí,jak se to vyvrbí. :2::2::2:nějak si hoch neví rady a já taky. :23:

13 MÁG + SMRT
Přičaroval si lásku,ve které ovšem nastává změna……a počkáme na třetí kartu,jak to dopadne J

14 MÁG + MÍRNOST
Ano,má ji rád.Zamiloval se a chtěl by ji ukázat,že ji může zajistit materiálně,bude ji ochraňovat,že jeho srdce je naplněno láskou a chtěl by jí dát ochutnat to nejlepší víno z poháru,ale váhá,vyčkává,rozvažuje, aby to neuspěchal.Hledá nějaký kompromis

dika
06.10.2008 - 11:09
(Býk) dika

Milá Twiggi,tak já nevím,dřív jsem chodila spát před půlnocí,co jsme začly rozebírat karty,uléhám o půl jedné a to jsme na začátku!!!Až se to posune kousek dál,asi nebudu spát vůbec? :21:
Jinak přeju krásný den,ale hodnotit a dočítat budu až později. :27:Twiggina
06.10.2008 - 13:36
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj mumí a Diko,
než začnu rozebírat ty vaše výplody, tak pár informací:
1) Kam spěcháte?! :23: Pojďme se domluvit, že mi to sem budete dávat maximálně po pěti. Důvod: nejste zde samy a pak učení karet není fabrika. Chci s vámi o kartách hovořit a nejen sem namrskat opravy!
Jó pohádku byste chtěli, ale není čas, už tak chodím spát ve čtyři ráno! :24:

2) Otázka na karty je: MÁ JI RÁD? Takže by karty měly vyjadřovat míru lásky kterou ji věnuje a jak tuto míru lásky používá vůči ní.
MÁG = Ano má ji rád, je jí okouzlen a zároveň i schopen pro vztah kouzlit (kouzlení, zaujetí pro věc, vnášení se v oblacích). Další karta upřesňuje výklad.
Poznámka:
Tudíž zda ji okouzlil svým šarmem to ví jen ona. :3:

Teď mám nějaké jiné povinnosti a na vás se dostanu až večer. Pokud máte potřebu si něco ve svých příspěvcích opravit, tak na to máte čas. Hlavně je úplně nemažte jinak zmizí vše co je pod nimi! Tak okolo osmé večer nahlédnu a případné vaše opravy si stáhnu do Wordu. Mám staženo i to co je tam teď.
Já vím, že jsem baba protivná, ale jinak to nejde. :20:
Zatím :29::17:mumínek
06.10.2008 - 14:24
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Ahoj Twiggi,
no já jsem si myslela, že to asi brzo napíšeš, že toho tady dávám hodně :11:. Myslela jsem si, že tak mě budeš mít brzo z krku :22: :1:. Já teda pár příspěvků nechám na někdy jindy. Jenom toho máš asi opravdu hodně.
Tak s tím bodem 2 asi budu trochu více potit. Nějak mi to asi všechno uniká.
Uvidím co se dá (nebo nedá)se mnou dělat :25:.
Já nevím jak toho Mága (ale i ostatní karty) mám ještě jinak vystihnout. Já mám fakt pocit, že přes toto mám malou slovní zásobu. Jde tomu nějak pomoct? A taky jsem se chtěla zeptat na ten kurz v listopadu. Je tam ještě volné místo? Uvažuju, že se tam přihlásím, tím pádem bych asi tady nemusela psát. Ono to je asi lepší z očí do očí. Nebo mám si tady z tebou psát a ještě i potom se přihlásit do kurzu VA.
Zítra pa pa :29:Twiggina
06.10.2008 - 15:04
(Kozoroh) Twiggina » dika

Mág a velekněžka = Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, je něžný a starostlivý.

Diko já teď fakt víc nemohu. Klidně to smaž a opravu si udělej do původního příspěvku. Pod tvým foto je "upravit" na to klikni a můžeš upravovat.
:29: :17:

Re: mumí
Já vás to chci naučit dobře a ne se vás rychle zbavit!
:29: :17:mumínek
06.10.2008 - 15:14
(Vodnář) mumínek » Twiggina

:17:,
já jsem to myslela jako tak, že bych Ti ulechčila práci. Ne jako že se mě chceš zbavit, to ne. Jen jestli by bylo lepší se toho kurzu zúčastnit anebo psát tady + ještě i kurz. Jsem si řikala, že když více toho tu napišu, tím rychleji bude ta kapitola uzavřená. Proto jsem se i ptala na to jestli to nevadí ty otázky každá zvlášť. Mám totiž doma ještě i jednotlivé karty na jednotlivé otázky zvlášť a tak jsem uvažovala, že bych je tady někde napsala. Je to př. Mág na práci, vztah, peníze a zdraví. Stejně mám i pocit, že nesprávně formuluju kladené otázky.
Víš, já souhlasím, že je lepší raději pomalu a zvlášť abych se to dobře naučila. Tak proto dík za připomínku, ale chtěla bych vědět Tvůj názor. M. :29:Twiggina
06.10.2008 - 16:30
(Kozoroh) Twiggina » mumínek

Já přehlédla ten dotaz na kurz.
To víš osobní kontakt je daleko rychlejší a lépe se komunikuje z oka do oka. :3:
Jestli je ještě volno nevím, já to jen lektoruji. To bys musela na paní Soukupovou a zeptat se. Najdeš ho zde:
najdise.cz/ruzena-vernerova#knihy
Přímo v nabídce kurzu.

Možná jsme měli zde rozebrat spolu i samostatné karty tak jako to dělám se Sandrou.
A co kdybychom stopli zatím ty dvojice a ty i Dika byste se mohli přidat k Sandře a pak můžem pokračovat od Mága dál.
Domluv se z Dikou a dejte mi vědět.

Kurz je víkendový a není schopen obsáhnout tak podrobné rozebírání karet jako zde. Je založen na praktickém vykládání a spíš bych ho zařadila na poslední místo, jako završení.
Na jaře bude zas. :3:
:29::17:Twiggina
06.10.2008 - 21:16
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj děvčata, tak dnes mám pocit, že bude lepší ponechat vaše texty a pod ně napsat připomínky. První je Dika (díky velkým nadpisům), a druhá je mumínek. Každá máte v závorkách vyjádření a kytička = můj krátký výklad.

2 MÁG + VELEKNĚŽKA:
Ano,má ji rád,dělá vše proto,aby se ji přiblížil,chce být pro ni oporou,jistotou a jeho vnitřní intuice mu říká,aby nic neuspěchal a byl pro ni citlivým a trpělivým milencem. (ano)
Mág a Velekněžka:
má ji rád, byl učarován a ovlivněn láskou k ženě. Je to kvetoucí vztah. On se o svou partnerku stará, je citlivý. Má ji rád s citlivostí sobě vlastní. (ano) Zralý vztah: posunout se dále (proč ne, nevylučuji). Možnost opory a jistoty z jeho strany. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, je trpělivý, něžný a starostlivý.
3 MÁG + CÍSAŘOVNA
Ano,má ji rád. Snaží se ji okouzlit svou zkušeností, moudrým slovem, do popředí se dostává cit i rozum, ví, že ji může finančně zajistit, má pocit, že to bude vyrovnaný svazek,a proto uvažuje o tom,že se jeho milá stane ženou se kterou by rád založil rodinu. (ano)
Mág a Císařovna:
má ji rád. Zprvu očarován a ovlivněn její láskou. Teď: jeho city jsou bohaté. On uvažuje o tom, že by s ní měl děťátka. Vztah je krásný a bohatý. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah a vidí v ní budoucí matku svých dětí.
4 MÁG +CÍSAŘ
Cílevědomý a již vyrovnaný muž v nejlepších letech, se zamiloval do ženy,o kterou je rozhodnut bojovat. Svou vůli, citlivostí toho určitě dosáhne i když ví, že pro lásku něco bude muset ve svém životě obětovat. Své city k ní v sobě potlačuje, nedá je až tak v šanc. Stane se jejím ochráncem i rovnocenným partnerem. Chce ji za svou právoplatnou manželku. (ano)
Mág a Císař:
má ji rád, vztah začal kouzelnou láskou, byl ji učarován. Teď cítí ve vztahu takovou jistotu a pevnost, že zvažuje, že by ji požádal o ruku. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah a hodlá ji požádat o ruku.
5 MÁG + VELEKNĚZ
Má ji rád, ukazuje jí svůj styl života, dobré skutky, aby si ji získal, miluje ji láskou léty nasbíranými zkušenostmi, už ví a zná, jak to v životě chodí. Má ji rád s pokorou a úctou, není to už žádný hejsek,dokáže se kontrolovat. (ano)
Mág a Velekněz:
Má ji rád. Zpočátku okouzlen láskou. Snaží se být k ní citlivý a naslouchat jí. Může se snažit jí radit a promlouvat k ní a být jí zároveň partner i přítel (že by starší muž...?) (ano)
:17: Ano, má ji rád zralou láskou zralého muže, kouzlí pro vztah a je jí přítelem i rádcem.
6 MÁG + ZAMILOVANÝ
Má ji rád,snaží se ji okouzlit (ano) svým rychlým uvažováním a rozhodováním, dokáže splnit její tužby a přání dřív, než bys řekl švec (ne), je to smysluplný milovník (ne), upoutává ji svou výzbrojí(tělem) slovem, znalostmi a tak trochu mám pocit, že s ní manipuluje, dostane ji tam kam on chce (může být), teď fakt nevím, ptám se na něj, tak: drží ji v náručí, zdvihá do výše, ale druhou rukou ji tahá k zemi, má dilema (ano), ale jaké? Není si ji jistý a tak nechce,aby pro něj znamenala to nej? (ne, u tebe se nachází ve velkých vodách a ona je jen jedna z rybek, kterou ulovil!)
Mág a Zamilovaní:
ano, má ji rád, byl láskou učarován(ano), ale teď řeší nějaké spory (ale sám v sobě). Občas nějaká hádka a malé nedorozumění. Jindy zase harmonie. (diskutabilní) Jestli se kolem něj nemotá nějaká žena. Tím pádem by to mohl být ten problém, protože on neví, jakou ženu si má vybrat. Současnou nebo novou. (ano, velmi pravděpodobné)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, ale má dilema, jestli je tou pravou. Možná není jediná.
7 MÁG + VŮZ
Okouzlil ji (to nevíš), přičaroval si ji k sobě, ale teď má vnitřní dilema, zjišťuje,že je mezi nimi hodně věcí, ve kterých se neshodují (ano) a pokud ji bude opravdu chtít, bude muset vynaložit velké úsilí, aby jejich cesty sjednotil, zharmonizoval (oba).
Mág a Vůz:
určitě ji rád měl, byla to čistá láska, ale v této době jako kdyby neměl vnitřní klid. Jeho city jsou nějaké rozhádané. Záleží na něm, jestli si v hlavě a v srdíčku udělá pořádek (oba), třetí karta ukáže, co bude dál. Každý by chtěl něco jiného (svatba, mimčo atd.). Jeden vztah naplno a druhý zatím ne. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, ale vázne vzájemná harmonie, jeden je hr a druhý ne.
8 MÁG + SÍLA
Když si ji k sobě poutal, byl zamilovaný, pak láska přešla v představu, že mu patří, že všechno musí být podle jeho představ, že on bude v tomto vztahu udávat směr, a má vše pod kontrolou /mylná představa/ i ten lev se dokáže vysmeknout se svých pout. Tady už není láska, nebere ohledy na druhého, ale jen na svoje dobro. (ano)
Mág a Síla:
ze začátku ji rád měl byl láskou okouzlen, ale teď je majetnický. Vynucuje si vůdčí postoj, pozornost. Představuje si, že ona bude dělat vše tak, jak si on představuje. (jako kdyby ona byla jeho pucflek).Každopádně se takto nechová člověk, který někoho miluje. (ano)
:17: Ano, měl ji rád, kouzlil pro vztah, ale nyní se staví do majetnické role, vnucuje svou vládu.
9 MÁG + POUSTEVNÍK
Má ji rád,je zkušený, moudrý, klidný, bude pro ní jistotou a oporou, dokáže ji životem vést, ukázat tu správnou cestu, ale bude potřebovat čas a prostor, kde bude jen sám se svými myšlenkami (ano)
Mág a Poustevník:
má ji rád, láska začala okouzlením s čistotou, ale on potřebuje a od partnerky očekává určitý prostor sám pro sebe a pro své koníčky. Mít své tajemství. Pokud mu toto partnerka poskytne, tak bude stát po jejím boku, pokud ne, odejde od ní. ( ano) Tak trochu mi to připadá, jako kdyby on byl takový podivín...?Kapku. (Možná ano, není to tak úplně běžný typ chlapa)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, vyžaduje určitou volnost. Když ji nezíská, odejde.
10 MÁG + KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád, čaruje pro klidnější a umírněnější vztah, ještě nejsou sběhlí v myšlenkách či činech, spontánně reagují jeden na druhého, a proto se dostávají do situace, kdy je jim spolu dobře a pak nastane období úplného propadu.Vztah je na začátku a až zkušenost a čas jim ukáže, že lze usměrňovat své reakce aby měli spokojený život. (ano)
Mág a Kolo štěstí:
ano má ji rád, láska začala okouzlením. Občas se ale dokážou pohádat a zase usmířit. Takovéto střídavě oblačno někdy způsobuje malé životní starosti, ale pokud se k tomu postaví čelem(a promluví si) a vyřeší to, tak potom mají naději žít v klidu a míru a mít harmonický vztah. Je to jen o toleranci a porozumění. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah, který vnímá jako osudový. Drobné problémy mohou řešit domluvou a tolerancí. Když to dokáží, pak je nic nemůže rozdělit.
11 MÁG + SPRAVEDLNOST
Ano,má ji rád, s citem a rozumem ji dává najevo, jak ji miluje, tento vztah už nějakou dobu trvá , ale muž se teď zastavil a rozmýšlí, zda mu něco přes jeho zamilovanost neuniklo. Zkoumá, co mu říká jeho vnitřní „já“ i rozum, uvažuje, zda je pro ní odpovědný a spolehlivý partner. (ano) Myslím, že dojde k spokojenému závěru, protože jeho ruce, jeho otevřená náruč ji dává dostatek tepla a energie(energie jde do vah, uvažování, ne jí). Jejich láska postupem času dojde k naplnění. (diskutabilní)
Mág a Spravedlnost:
má ji rád, byl láskou učarován - okouzlen a asi on udělal první krok k tomu aby byli spolu. I když dnes se zamýšlí nad otázkou jestli on je ten pravý a jestli jí poskytne vše, aby ji zabezpečil a ona byla šťastná (peníze, materiální hodnoty, city, rád by ji snesl i modré z nebe). (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah a pečlivě zvažuje jejich případnou, společnou budoucnost.
12 MÁG + VISELEC
Ano,má ji rád,ale přes veškeré kouzlení pro harmonický vztah,mu šestý smysl říká: zastav se, podívej se na ni i z jiného úhlu pohledu, je to ta, kterou jsi si vysnil, kterou jsi chtěl, chová se podle tvých představ?A tak dobrovolně zkoumá a vyčkává, jak se to vyvrbí. (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah a snaží se na ni nahlédnout ze všech stran.
13 MÁG + SMRT
Přičaroval si lásku,ve které ovšem nastává změna, a počkáme na třetí kartu, jak to dopadne (ano)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah začíná období zlomu. Jaké to bude dál je v budoucnu.
14 MÁG + MÍRNOST
Ano,má ji rád. Zamiloval se a chtěl by ji ukázat, že ji může zajistit materiálně, bude ji ochraňovat, že jeho srdce je naplněno láskou a chtěl by jí dát ochutnat to nejlepší víno z poháru, ale váhá, vyčkává, rozvažuje, aby to neuspěchal. (ano) Hledá nějaký kompromis (těžko říct)
:17: Ano, má ji rád, kouzlí pro vztah jeho cit je něžný, jemný, trpělivý a na chlapa je možná až moc, sám citově zranitelný.
:29::17:Twiggina
06.10.2008 - 21:34
(Kozoroh) Twiggina » Twiggina

Teda, to byla kláda. :2: :4:

Mumí, ty ses ptala zda je to z tebou k něčemu, nebo ne.
Já sem přesvědčena, že to jde a půjde. :15:
Když to nevzdáš.

A než se mě na to samé zeptá i Dika, tak zde si to myslím stejně. :15:
Když to nevzdá.

Jak dlouho vás tu tejrám? Měsíc, dva?
Mě babička učila od mých 4 let až do její smrti a to mi bylo 27.
Jak by se vám líbil takhle dlouhej kurz? :20: :4:
:29: je ze mě dnes :32: jdu něco sochat z korálků a pak :7:dika
06.10.2008 - 23:55
(Býk) dika » Twiggina

Dobrý večer Rů :17: díky za opravu,ale musím říct,žes mě dnes s tím bububu dost vylekala a měla jsem pocit,že mám všechno nalevačku.Ale dobrý,jsem celkem spokojena.Musím jen hledat ta správná slovíčka,jak se vyjádřit.Krátce,stručně,výstižně - to mi nejde.
A menší poptávka:
11 MÁG + SPRAVEDLNOST energie jde do vah(to jsem přehlédla),ale jak si vysvětlit bránu,či vchod na konci schodů?To jsem myslela jako naplnění,vstup do něčeho - třeba společné bydlení...a neboo,za bránou nic není a oni tomu vztahu nechávají volný průchod...a neboo mumíka verze,snesl by ji modré z nebe,tak to bude. :1:
14 MÁG + MÍRNOST když váhá a vyčkává,tak těžko může HLEDAT kompromis.Blbost,máš recht.

6 MÁG + ZAMILOVANÝ tady jsem špatně oddělila věty :10:
Má ji rád,snaží se ji okouzlit svým rychlým uvažováním a rozhodováním(uvažování a rozhodování už by tam být nemělo?).Dokáže splnit její tužby a přání dřív, než bys řekl švec....neplní ji přání a tužby ani v sexu?Není milovník?To mi rozum nebere.
Vylovil si jednu rybku z hejna,ale když si jí nebude jist,že je to ta pravá,pustí ji zpátky(stahující ruka) a vyloví si druhou,ju?

Až si trošku oddychneš,prosím o vysvětlení. :27:
Já vím,že se člověk pořád učí,ale kdybys mě měla "tejrat" 27let,to by znamenalo 45+27=72
No účo!To už na mě možná porostou i :17: :17: :17: :4:Twiggina
07.10.2008 - 01:13
(Kozoroh) Twiggina » dika

Ahoj, to tu hodláš být do rána?
Bála ses, jóóó. Dobře sis to opravila, dobře to dopadlo. :3:

SPRAVEDLNOST se snaží dívat na věci z nadhledu tzv. z vyšší úrovně a brána (spíš okno, končí v úrovni pasu) na tvé kartě bude nejspíš právě to propojení na vyšší úroveň (otevřené okno).
mumíka verze, snesl by ji modré z nebe, proč ne, ale udělá to až tehdy když si to ona zaslouží o tom všem právě uvažuje.

ZAMILOVANÝ je zasažen Amorovým šípem, ale váhá a je v dilematu. Uvažuje a rozhoduje se sám v sobě a dělá to dlouho a pomalu. Tudíž se nesnaží ji okouzlit svým rychlým uvažováním a rozhodováním. Ano kouzlí pro vztah, miluje ji a spí s ní, ale neplní její přání dřív, než bys řekl švec. Řeší své dilema a kdo ví možná i další vztah. Vylovil si jednu rybku z hejna, a nějak se jí věnuje, ale nelze vyloučit, že když od ní odejde, tak se může věnovat i jiné rybce, možná dříve, nebo v zápětí ulovené, stojí ve vodě a může lovit kdy se mu zachce, je u zdroje. Karta zamilovaný není karta věrnosti!
Podívej se na tu kartu v mém klasickém provedení, stojí na ní mezi dvěma ženami a zvažuje mimo jiné i to, zda si ponechá tu co má, nebo sáhne po jiné!

Což, tobě bude teprve těch 72, ale co bych měla říkat já! 57+27=84 myslíš, že na vás v tomhle věku budu mít ještě nervy? :23: :4:
Tak sladké sny :29: :17:mumínek
07.10.2008 - 09:41
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Dobrý den Kočky,
tak teda musím říct, že tak jak to bylo napsáno dneska-včera ta konzultace od Twiggi :17:, tak takhle mi to teda vyhovuje. :15: Pochvala. Jinak já občas kuknu do jiných diskuzí, jen je mi to blbé zasahovat někomu do toho. My se s Dikulkou domluvíme a pak tady dáme návrh. Kapku zvolníme tempo a budeme to psát jen po 5 spojeních. Mám z toho docela dobrý pocit. Paní učitelka je fakt vytrvalá :4: :6:. Když si to člověk pořád omýlá dokola, tak si pak i pamatuje, co moje paní učitelka nebo spolužačka napíšou. I tak mám pocit, že slovní zásoba mizerná, ale asi to opravdu příjde samo. Jen mám dotaz Rů, psala jsi, že Sandra má jiný tarot - Kosmický, nebude to vadit, když budeme někdy opisovat od Sandry? Jo a takový dlouhý kurz by jistě nebyl na škodu :3:.Jinak děkuju za ten čas. Díky M. :29:mumínek
07.10.2008 - 14:04
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Ahoj Rů :17:,
teď odbočím, ale hned se vrátím zpátky. Jen sme s Diki o něčem diskutovali a tak mě napadlo, že se na něco zeptám. Když jsem se učila, nebo ještě učím jednotlivé karty, tak nad něma přemýšlím takto,viz. Př. dole. A jak tak přemýšlím, tak mě napadne, co bys mi v tu chvíli ještě řekla ty. Můžeš mi napsat, prosím, o co bys to ještě doplnila. Myslím tím úvahu nebo otázku a reakci... No snad mi rozumíš :24:. No a pak sme se Dikulou shodli, že Diki, že k Sandře kukneme a kdyby nám něco vrtalo šiškou nebo bychom měli nějaký jiný - spíš jsem chtěla napsat dosti podobný :6: :23:, názor, že se optáme, ale svoje příspěvky tam psát nebudeme, ať tam Sandře nedělám mižmaš. Co na to profesorka s rákoskou? :6:

Př. pro tvou představu: CÍSAŘ:
sedí na trůnu, má pod oblečením brnění. Na trůnu jsou beraní hlavy. Císař je starší muž. Na sobě má korunu, má i jablko a žezlo. Za ním jsou hory, je oblečen do nějaké červené hadry.

Jak uvažuju:
on bude starší zkušený muž.(na obrázku tak je aspoň nakreslený),
Bude asi tvrdohlavý a půjde si tvrdě za svým a dokáže si vše obhájit (beraní hlavy).
Je připraven kdykoli a cokoli bránit, třeba i chudé nebo staré nebo ty, kterým je ubližováno. Nebo i lásku(brnění).
Je to autorita sama o sobě, je přísný, ale i uznávaný a respektovaný(má takový přísný výraz v obličeji)(potom taky ta červená barva).
Typla bych, že by mohl dělat i nějakou vůdčí pozici(přece sedí jak král a král je vůdce)(má korunu, má i jablko a žezlo),
V oblasti zdraví bych řekla, že je silný a zdravý, žádný zdrav. problém asi nebude a když ano, tak se z toho dostane, protože král chce bojovat.
V oblasti peněž bych řekla, že si dokáže obhájit zvýšení platu, protože jako král umí vyjednávat. A taky počítat, takže se ho peníze budou držet.
Jo a pokud bych rozjížděla nějaké podnikání, tak pílí bych to vzládla a dařilo by se(tím pádem i finance by byli OK.

Jaká bych byla já jako císař:
všechno bych kontrolovala, aby mě poddaní neokrádali - tím pádem i pracovitá, byla bych přísná, ale taky bych je musela pochválit, chtěla bych bojovat s nemocí a s okolními nepříznivými situacemi (chudoba, ubližování atd), každý by musel moje plány a lásku respektovat, ale pokud by vymyslel něco lepšího, tak bych to zvažovala a lepšímu bych se nebránila. Pokud by za mnou někdo přišel pro radu, tak bych se mu snažila poradit, ale taky bych musela udržet tajemství.

Nooo. Jde to ne :6: :32:
Mumi :29:Twiggina
07.10.2008 - 18:02
(Kozoroh) Twiggina » mumínek

Ahoj mumí, líbí se ti způsob včerejší konzultace? Můžeme u něj zůstat.
Jéje, zvolnění tempa a jen 5 spojení vítám, hodný holky, hmmm tak to budu muset vypotit tu pohádku. :3:
Jóóó, dlouhej kurz bys chtěla! To se ti to pindá v tvém věku, což.
Od Sandry klidně opisujte, stejně vás všechny držím pokud možno v klasickém pojetí a tam kde to vybočuje tak určitě poznáte i beze mě (viz. Dika spravedlnost atp.). A to co vám bude vrtat v makovičkách tak hodíte sem a já vám to vysvětlím.
Jo souhlas, rákoska je v šuplíku (zatím). :20:

CÍSAŘ:
sedí na trůnu, má pod oblečením brnění. Na trůnu jsou beraní hlavy. Císař je starší muž. Na sobě má korunu, má i jablko a žezlo. Za ním jsou hory, je oblečen do nějaké červené hadry.
:17: Ty máš A.E.Waite tarot, že. Teda pani, jaká hadra, to jest šarlatový plášť!

* Jak uvažuji: (ty si někomu stěžuj na nedostatek slovní zásoby !!!)
on bude starší zkušený muž.(na obrázku tak je aspoň nakreslený)
:17: Může být a nemusí, stříbrný vous vyžaduje úctu. Znak charisma.
* Bude asi tvrdohlavý a půjde si tvrdě za svým a dokáže si vše obhájit (beraní hlavy).
:17: ANO
* Je připraven kdykoli a cokoli bránit, třeba i chudé nebo staré nebo ty, kterým je ubližováno. Nebo i lásku(brnění).
:17:Ano, zrovna tak umí i potrestat zlý skutek
* Je to autorita sama o sobě, je přísný, ale i uznávaný a respektovaný(má takový přísný výraz v obličeji)(potom taky ta červená barva).
:17: Ano a červená je znakem válečníka, který si chrání svůj hrad (soukromí), kam může vstoupit jen ten komu to dovolí.
* Typla bych, že by mohl dělat i nějakou vůdčí pozici(přece sedí jak král a král je vůdce)(má korunu, má i jablko a žezlo)
:17: Ano, má znaky moci a ty nedostal jen tak. Je v pozici vůdce, schopného se ovládat, dává to najevo a také se tak chová. Ovšem přijde-li někdo s dobrým nápadem, vyslechne jej a je schopen přijmout jeho radu.
* V oblasti zdraví bych řekla, že je silný a zdravý, žádný zdrav. problém asi nebude a když ano, tak se z toho dostane, protože král chce bojovat.
:17: Ano to je karta pevného zdraví, výborné kondice a silné psychiky.
* V oblasti peněž bych řekla, že si dokáže obhájit zvýšení platu, protože jako král umí vyjednávat. A taky počítat, takže se ho peníze budou držet.
:17: Ano, ale žádný král není chudý a tudíž si nemusí obhajovat zvýšení platu on vysoký plat má.
* Jo a pokud bych rozjížděla nějaké podnikání, tak pílí bych to zvládla a dařilo by se(tím pádem i finance by byli OK.
:17: Ano, císař je zrozen pro podnikání

Dodatek:
Císař je dost často nucen potlačovat své city, aby dokázal pevnou rukou vládnout ve svém království. To ovšem neznamená, že je bezcitný. Své city ukrývá hluboko v sobě a dá je najevo pouze tehdy, když si je bezpečně jist, že nebudou zneužity proti němu. Díky tomu není citově zranitelný. Když žádá svou budoucí ženu o ruku, vyzná jí lásku. Jeho vyznání je jednou pro vždy, za tím si stojí a považuje citovou oblast za vyřízenou. Kdyby se jeho žena po 20ti letech zeptala zda ji má ještě rád, byl by velmi udiven a prohlásil by: vždyť jsem ti to přece před naší svatbou řekl, a to platí.

Jednoduché použití ve výkladech:
City = to je člověk, který ví co chce a pokud najde ženu svého srdce, pak tento cit hodlá uzákonit.
Práce = To je člověk, který se nejlépe cítí ve vedoucí funkci. V podřízené pozici strádá a psychicky trpí.
Zdraví = pevné zdraví, vitalita, dlouhověkost.

A-propó, kde hodláš vládnout v jakém městě, že bych se tam přestěhovala. :20: :4:
:29::17:mumínek
08.10.2008 - 09:34
(Vodnář) mumínek » Twiggina

:29:Jo jo Twigginko :17:,
já bych chtěla vládnout svojí budoucí rodině v Ostravě :1:. Tak doufám že už brzo. Jinak děkuji za upřesnění a mám ještě jeden dotaz. Zkoušela jsem jednotlivé karty na otázky Má ji rád? Bude ho nová práce naplňavat? Vyléčí se z nemoci? a Bude mu zvýšen plat? a tak nějak jsem se šprajcla na kartě

Velekněz = zdraví a peníze

zdraví: ano, překoná tuto nemoc a bude k tomu přistupovat zodpovědně,citlivě. Ač chce nebo ne, tak bude (muset)dbát rad lékařů. Mohl by snad i sám od sebe začít používat přírodní medicínu, protože ví jak. Bude opatrný a uzdraví se pozvolna

peníze: tak to jsem těžce mimo, prostě mě tady nic nenapadá. Jen to, že plat mu zvýšen bude, protože je zodpovědný a svou odměnu si zaslouží.
To jsem asi nějak mimo tuším. :8: To bych asi potřebovala probrat tyto dvě oblasti, ale to asi až jindy.
Ještě bych se chtěla zeptat na názor Diky jak to vidí ona.
M. :29:mumínek
08.10.2008 - 15:06
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Sím sím paní učitelko :17:
musím požalovat na Diky, že teď nějak lajdačí. Prý ji pes snědl poznámky... :20:.
Tak teda začínám sama dvojce:

Mág + Ďábel:
láska začala čistě, okouzlením. Jejich vztah se posunul do fáze, kdy on k ní cítí nesmírnou vášeň. Ale je tolik na ní upoután, že kdyby chtěla odejít, tak on chytne záchvat žárlivosti a nubude chtížt, aby odešla. Ale má ji rád.

Mág + Věž:
Měl ji rád, teď už ne. Jeho láska na začátku byla čistá a okouzlující, ale teď je na pokraji zhroucení. Nic není takové, jak si to představoval. Vztah k ní se rozpadá. Jak to bude v budoucnu se uvidí 3tí kartou

Mág + Hvězda:
má ji hodně rád. Láska, která začala kouzelně a čistě k ní, je teď zářící. On do vztahu dává novou energii a city. Je k ní láskou oslepen. Taky by se mu mohlo stát, že neplánovaně by mohli být rodiče :27:

Mág + Měsíc:
má ji rád. Jeho láska začala čistě. Kouzlil pro vztah. Ale on pořád má nějaké vzpomínky na minulost, možná i beznaděj co bude. Možná by jej z toho dostalo miminko. Chce žít tímto vztahem a na minulost už myslet nechce.

Mág + Slunce:
jeho okouzlující láskateď jen září. Ve vztahu s ní je spokojen. Vztah je pevný a silný. Strašně ji miluji a plánuje s ní společnou budoucnost.

Tak teda to dneska stačí i když mě to svádí dopsat tam ty dvě karty.
Ještě by mě milá Rů zajímalo, co na té kartě měsíce znamenají ty 2 věže... :25:.
No jinak Dika říkala, že má fůůůůůůůůru práce, tak teď se musíme bez ní obejít, že bude jen nakoukávat.dika
08.10.2008 - 16:21
(Býk) dika » mumínek

:21: :21: OOOOch ty,já ti dám,pes ji sežral poznámky :21: :21:

:17:Chvilku jeďte beze mne,budu nakukovat,ale psát až za nějaký ten den,však já vás doženu.Nebo až začne pršet.Ju? :17:dika
08.10.2008 - 20:10
(Býk) dika » mumínek

Tak jsem v rychlosti přečetla,je to zas fakt podobné,co bych napsala i já,jen:
Mág + Ďábel:
S ďáblem tak cloumaj emoce a spalující vášně a je tvrdohlavý a zabraný do své lásky(teda spíš po tělesné stránce ji potřebuje),že by ji od sebe neposlal pryč,ani kdyby věděl,že byla v posteli s někým jiným,co ty na to?

Mág + Měsíc - žije tímto vztahem a zatím nemyslí na budoucnost,právě,že do minulosti se vrací a z něčeho má obavu,úzkost,strach.Z něčeho,co by se mohlo opakovat. :25:Twiggina
08.10.2008 - 23:31
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj mumí, nooo hanbářko, to se dělá žalovat?! :22: :4:
Mám malé zpoždění, dnes je Věry a tak jsme slavili manželovo mamky svátek

MÁG + ĎÁBEL:
láska začala čistě(kde to vidíš?), okouzlením (ano). Jejich vztah se posunul do fáze, kdy on k ní cítí nesmírnou vášeň. Ale je tolik na ní upoután, že kdyby chtěla odejít, tak on chytne záchvat žárlivosti a nebude chtít, aby odešla(ano). Ale má ji rád(pokud vášeň považuješ za lásku, tak ano).
Dika = Mág + Ďábel:
S ďáblem tak cloumaj emoce a spalující vášně (ano)a je tvrdohlavý (možná) a zabraný do své lásky(teda spíš po tělesné stránce ji potřebuje)(ano, to co máš v závorce),že by ji od sebe neposlal pryč,ani kdyby věděl,že byla v posteli s někým jiným,co ty na to (Rů říká ne)?
:17: Zde okouzlení vyvolalo velkou vášeň a proto kouzlí a děla vše možné i nemožné, aby ji získal pro tělesné milování. Chce ji vlastnit teď a nehodlá se o ni z nikým dělit. Co dál se z toho vyvine ví jen Bůh. On sám to neví a neví to ani ona.

MÁG + VĚŽ:
Měl ji rád (ano), teď už ne (možná). Jeho láska na začátku byla čistá (čistá = nepatřičné slovo) a okouzlující (ano), ale teď je na pokraji zhroucení. Nic (nahraď slovem něco) není takové, jak si to představoval. Vztah k ní se rozpadá. Jak to bude v budoucnu se uvidí 3tí kartou (ano)
:17: Původně okouzlující vztah se začíná bortit, něco už není takové jako dřív a jeho představy se nenaplňují tak, jak by chtěl. Prožívá jisté zklamání.
Poznámka: Jí bych se zeptala, co dělá pro to, aby ji miloval.

MÁG + HVĚZDA:
má ji hodně rád. Láska, která začala kouzelně a čistě k ní, je teď zářící. (Ano, ale škrtám čistě) On do vztahu dává novou energii a city. (oba, jinak by hvězda nevyšla). Je k ní láskou oslepen. Taky by se mu mohlo stát, že neplánovaně by mohli být rodiče (anooo)
:17: Ano, má ji rád a jen září. Oba zaslepeni samou láskou by se mohli dočkat překvapení, spontánního těhotenství

MÁG + MĚSÍC:
má ji rád (ano). Jeho láska začala čistě(škrtám). Kouzlil pro vztah. Ale on pořád má nějaké vzpomínky na minulost, možná i beznaděj co bude. (spíš obava, než beznaděj). Možná by jej z toho dostalo miminko (možná, ale na to on nemyslí). Chce žít tímto vztahem a na minulost už myslet nechce (to by se mu možná líbilo).
Dika = Mág + Měsíc - žije tímto vztahem a zatím nemyslí na budoucnost, právě, že do minulosti se vrací a z něčeho má obavu, úzkost, strach. Z něčeho, co by se mohlo opakovat. (ano, přesné)
:17: Jen bych opakovala Diku!

MÁG + SLUNCE:
jeho okouzlující láska teď jen září. Ve vztahu s ní je spokojen. Vztah je pevný a silný. Strašně ji miluje a plánuje s ní společnou budoucnost. (ano, přesné)
:17: Není co dodat, snad jen, že se pod tím sluníčkem šťastně vyhřívají, a tulej k sobě jak dva tuleni.

Dotaz: Ještě by mě milá Rů zajímalo, co na té kartě měsíce znamenají ty 2 věže.
Odpověď: Pokud je otázka směrovaná do esoterické oblasti, tak karta měsíce je také kartou tajemných věd. Obě věže na kartě jsou vysoké až na roveň měsíce a mají tajné dveře.
Dvě věže = nutnost hledání a volby zaměření = do které vlastně najdeš vchod a do které následně vkročíš = nabízí se možnost nalezení správného osobního směru v esoterice. To když se podaří následuje možnost vystoupit až na roveň měsíce = oblast mezi nebem a zemí. Cesta do takové výše se ale nedá absolvovat za krátkou dobu, chce to svůj čas. Začíná dlouhá cesta k poznání.
To je litánije viď a na jeden jediný výjev na kartě. :3:

ODPOVĚĎ NA PŘEDCHOZÍ DOTAZ
Otázky: Má ji rád? Bude ho nová práce naplňovat? = jsou obě dotazem na jeho vnitřní pocity!
Otázky: Vyléčí se z nemoci? Bude mu zvýšen plat? = to jsou již otázky na nějakou akci a na to je jedna karta trochu málo!
Chceš-li se ptát na zdraví polož otázku: Jak se staví ke svému zdraví?

Velekněz = zdraví a peníze = konzultaci vynecháme, jen upřesním:
Vůči zdraví je zodpovědný a je si vědom, že by byl hřích se zdravím hazardovat.
Peníze pro něho nejsou hlavní náplní života a bere je jen jako nutnost k zajištění existence, nebo jako dar pro pomoc druhým.

Re: Dika
Doufám, že jsem se tě svým neomaleným, byť z legrace myšleným dotazem: "to tu hodláš být do rána?" nějak nedotkla. :24: To by mě mrzelo a věř, že jsem to nemyslela nijak zle.
Tak mě to tak napadlo, když jsi na mě nezareagovala. :6:
Papa a oběma přeji hezké sníky. Rů :17:dika
09.10.2008 - 00:17
(Býk) dika » Twiggina

:17: kdepak,nic mě neodradilo,spíš naopak,jsem ráda,když se tu vsune něco na odlehčení :27: mám jen doma teď víc práce a dcera zdravotní vyšetření,tak jsem nesoustředěná,myšlenky lítaj v oblacích....ale dočítám.Nemáš proč házet smutný očko :24: a tobě taky dobrou noc. :29:mumínek
09.10.2008 - 09:57
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Hmmm, tak to zase dneska někde lítám :24:. Už bych se asi měla začít začítat do poznámek odtud stažených.
Jinak děkuji a teď teda jestli můžu dopíšu zbývající karty a pak teda bych se pustila do dalších dvojic. Co na to Rů :17:?

Mág a Poslední soud:
má ji rád. Láska k ní začla okouzlením. Dnes se na to dívá tak, že co ona dá jemu, dá on jí. Ať v dobrém nebo ve zlém.(Připadá mi to jako už delší vztah - nemilujeji, ale má ji rád a záleží mu na ní).

Mág a Svět:
má ji rád. Láska začala okouzlením. Teď však záleží na něm. Co do toho vztahu a lásky dá a co si vezme. Podle toho se bude vyvíjet budoucnost.

Tak toť konec Mága. Jinak zdravím Rů i přihlížející spolužačku a přeji pěkný den. Mumí :29:dika
09.10.2008 - 10:44
(Býk) dika » mumínek

Mumi :27: a co to trošku změnit?
Mág a Poslední soud:
má ji rád. Láska k ní začla okouzlením. Dnes se na to dívá tak, že co ona dá jemu, dá on jí. Ať v dobrém nebo ve zlém.(Připadá mi to jako už delší vztah - nemiluje ji, ale má ji rád a záleží mu na ní).

Proč by to nemohlo být naopak?Co on dával ji,to taky sklidí.Jestli ji miloval,tak se mu třeba láska vrací.Ale pokud na něj někdo místo z láskou zhurta,tak on až pak na něj stejnou mincí. :23:Twiggina
09.10.2008 - 20:47
(Kozoroh) Twiggina » mumínek

Ahoj mumí, jůůůůů tobě to šlušííííí :1: :15:

Až se pustíš do dalších dvojic, tak na to založ novou sekci: Papežka ve dvojicích, ať zde není kilometrové vlákno. Karty nám pomalu ubývají a tak počítám, že od karty Síla bychom jich nechali v jedné sekci víc.
Tento víkend mám velmi nabitý a nejspíš se sem dostanu až v sobotu večer, nebo až v neděli. Tak s tím počítejte.

MÁG + SOUD:
má ji rád. Láska k ní začala okouzlením. Dnes se na to dívá tak, že co ona dá jemu, dá on jí. Ať v dobrém nebo ve zlém.(Připadá mi to jako už delší vztah – nemiluje jí, ale má ji rád a záleží mu na ní). (Může být!)
Dika: Proč by to nemohlo být naopak? Co on dával ji, to taky sklidí. Jestli ji miloval, tak se mu třeba láska vrací. Ale pokud na něj někdo místo z láskou zhurta, tak on až pak na něj stejnou mincí. (Také může být!)
:17: Ano, má jí rád, kouzlí pro vztah a postupem doby nabývá tento vztah na solidnosti.
Pozn: Zraje jak víno. Není zde moc prostoru na hádky (soud se nehádá, ale koná). Jeho reakce jsou velmi přiměřené a poplatné chování jeho partnerky.

MÁG + SVĚT:
má ji rád. Láska začala okouzlením. (ano) Teď však záleží na něm. (ne) Co do toho vztahu a lásky dá a co si vezme. (já bych to otočila) Podle toho se bude vyvíjet budoucnost. (ne)
:17: Ano, má jí rád, kouzlí pro vztah a jako by říkal: tady mě máš a nabízím ti vše co mám. Jen na tobě bude záležet co si ze mě vezmeš. Když dobře sáhneš, dobře, když ne, bude špatně.
Poznámka: jakoby ji předával žezlo vlády, ale zneužívat se nedá.

Jedna maličkost: karty se sice čtou zleva doprava, ale to neznamená, že první karta už není v současnosti akční! On stále kouzlí a když jde vztah do krachu, snaží se něco vykouzlit atp.
Papa Rů :17: :27:mumínek
10.10.2008 - 09:32
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Ahoj Rů :17:,
se teď budu stydět :6:. Už mi to pochválila i Dika :6:. Jůůů, se stydím :6:.
Přes víkend dám pokoj a jinak založím novou sekci.

Teď pár slov, co chci Rů :17: říct.
Včera večer jsem šla spát a nějak jsem chvíli nemohla usnout. Přemýšlela jsem nad sebou, kartama a taky i nad Tebou Rů. Někdy mám pocit, jako zrovna teď, že na to třeba nemám. Že se to možná naučím, ale asi ne dobře. Jindy mám pocit opačný. S tím se už ale nějak srovnám a časem uvidím, jak to vlastně bude.

Nad čím jsem ale včera hodně přemýšlela a myslím na to docela často v poslední době je to, že mě mrzí, že jsem takovou osobu jako je paní Vernerová nepotkala dříve. Nevím čím to je, ale mrzí mě to víc a víc. Budu ráda, až Vás někdy osobně poznám. Zvláštní je, že kdykoli jsem se do něčeho pustila, dlouho jsem u toho nevydržela nebo taky jsem to někdy ani nedotáhla do konce. Ale toto je jiné. Nevím co to je. Snad mě u toho držíte. Někdy když pomyslím, že ty karty někam založím a vybodnu se na to, tak mi to nedá. Nejde to je někam založit. I když Vás neznám, něco dobrého z Vás vyzařuje na dálku. Chci říct, že jste jiný člověk. Jiný proto, protože takového jsem snad asi ani nikdy nepotkala. Je to náhoda, že s Vámi dnes komunikuju...? Měly jsme se takto potkat...?Možná ano. V tuto dobu a né dříve. Každopádně chci Vám poděkovat. Nevím za co, nevím proč, ale chci to říct. Chci aby jste to věděla. Doufám, že se těmto stránkám budete dlouho věnovat a doufám, že na tomto světě budete ještě hodně moc dlouho. Paní Vernerová, jste úžasná.
Děkuji za Váš čas, Vaši trpělivost, Vaše poznatky a za Vaše učení.

Markétasandra1
10.10.2008 - 14:45
(Střelec) sandra1 » Twiggina

Ahoj Rů :17:
píši záměrně, jedná se to totiž o Mága a myslím, že to tady patří.

Psala jsi, že dáme Blázna bokem a začnem Mág ve dvojicích. Tak je probrána dvojice Blázen+Mág. Ale myslím si, že při opačném položení karet, může být výklad trošičku jiný.

např. Mág+Blázen...Má ji rád?
Ano má ji rád, je jí okouzlen, ale jen teď, pak jeho chování může být lehkovážné a bude se koukat do světa, třeba po jiné

...tady to není moc znát, ale bude to znát např. při položení karet hvězda+smrt..; smrt+hvězda....nebo je to jedno????

Děkuji pa :29:

PS: DĚVČATA JSTE MOC A MOC ŠIKOVNÉ :18:dika
10.10.2008 - 17:15
(Býk) dika » sandra1

Ahoj Sandro,víš,zprvu jsem nad tím dumala stejně,ale pak jsem si to sepsala takto pod sebe a napadlo mě,že je to vlastně podobné,a že asi až ty třetí karty nám napoví,jaký u obou dvojic bude konec...co myslíš?Vidíš to jinak?


BLÁZEN+MÁG:
Ano, má ji rád velmi spontánně, bez zábran, je očarován láskou, kouzlí pro vztah, nepřemýšlí o budoucnosti a žije jen daným okamžikem.
Tento vztah je na počátku a teprve budoucnost prozradí co bude dál.

MÁG+BLÁZEN:
Ano,má ji rád,je očarován láskou,kouzlí pro vztah,nepřemýšlí zatím o budoucnosti a žije daným okamžikem,vztah je spontánní,bez zábran.
Tento vztah je na počátku a teprve třetí karta ukáže,co bude dál.

U smrti a hvězdy :23:tam taky přesně nevím,smrt je karta změny,ale jak je důležité,jestli je před kartou,nebo za :23:

Díky za pochvalu,taky jdeš do toho s vervou :15:Twiggina
11.10.2008 - 13:05
(Kozoroh) Twiggina » mumínek

Ahoj Markétko, co na to říct.
To cos napsala je pro mě možná až moc velká pocta a nejsem si jista, že si ji zasloužím. :6:
V každém případě je pro mě hnacím motorem a já děkuji. :17:
Pa Rů

PS: Slibuji tímto na holej pupík, že tu budu dokud mi budou oči sloužit a že budu živá dokud neumřu. :20:Twiggina
11.10.2008 - 13:08
(Kozoroh) Twiggina » dika

Ahoj děvčata, maličko se vmáčknu.

Obě máte svým způsobem pravdu. Prohození karet může být někde nepodstatné a někde velmi důležité.
Záměrně jsem to do prvních kombinací nezařadila, protože by vás to příliš zahltilo. Důležité to začne být v otázkách na tři karty a tam bychom to pak začali upřesňovat.
Papa Rů. :17:mumínek
13.10.2008 - 06:24
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Ahoj Rů :17:,
takhle mě to napadlo, tak to cítím a tak jsem chtěla, abys to věděla.
Jsem ráda, že to je tak, jak to je. Učím se, poznávám a potkala jsem se s tebou. Aspoň virtuálně. Zvažovala jsem ten kurz, ale asi tam nepojedu, protože pro mě, je to hodně daleko :9:. Škoda, kdyby to bylo blíž, tak určitě dorazím.
M. :29:mumínek
13.10.2008 - 06:52
(Vodnář) mumínek » Twiggina

A určitě si to zasloužíš. :27:mojemumínek
13.10.2008 - 12:57
(Vodnář) mumínek » Twiggina

Omlouvám se Rů :17:, že pořád prudím s blbýma připomínkama, ale před časem jsme se bavily - jsme si psaly o Měsíci a 2 věžích a tys mě šupla do esoterické oblasti. Ale co když je ta oblast jiná a né esoterická, jak to mám chápat. Jde to ještě i jinak při výkladu... :23:
Dík Mumajs

Dotaz: Ještě by mě milá Rů zajímalo, co na té kartě měsíce znamenají ty 2 věže.
Odpověď: Pokud je otázka směrovaná do esoterické oblasti, tak karta měsíce je také kartou tajemných věd. Obě věže na kartě jsou vysoké až na roveň měsíce a mají tajné dveře.
Dvě věže = nutnost hledání a volby zaměření = do které vlastně najdeš vchod a do které následně vkročíš = nabízí se možnost nalezení správného osobního směru v esoterice. To když se podaří následuje možnost vystoupit až na roveň měsíce = oblast mezi nebem a zemí. Cesta do takové výše se ale nedá absolvovat za krátkou dobu, chce to svůj čas. Začíná dlouhá cesta k poznání.
Ty už si možná svůj směr našla a nacházíš se někde v prvém patře.
Jsou dvě možnosti: šlapat dál, nebo seběhnou zlehka těch pár schodů a jít hledat nové dveře za kterými je stejně tolik schodů jako zde.
Co ti připadá lehčí?Twiggina
13.10.2008 - 18:15
(Kozoroh) Twiggina » mumínek

Ahoj mumí,
ty dvě věže jsou tam právě pro esoterické pojetí karty, pokud by byli ještě na něco jiného, napsala bych to.
Pa Růmumínek
14.10.2008 - 06:00
(Vodnář) mumínek » Twiggina

:24:Aha
:29:Twiky
03.07.2010 - 14:49
(Býk) Twiky » sandra1

Ahoj Rů, pročítám si starší příspěvky...
můžu se zeptat jak to bude tedy s tou dvojicí Mág a Blázen?
nějak tu nevidím tvou odpověď..
děkuji mocTwiggina
03.07.2010 - 15:18
(Kozoroh) Twiggina » Twiky

Ahoj, na Sandru reagovala Dika a dobře, takže jsem neměla potřebu to upřesnit.

Pouze jsem doplnila toto:
Ahoj děvčata, maličko se vmáčknu.

Obě máte svým způsobem pravdu. Prohození karet může být někde nepodstatné a někde velmi důležité.
Záměrně jsem to do prvních kombinací nezařadila, protože by vás to příliš zahltilo. Důležité to začne být v otázkách na tři karty a tam bychom to pak začali upřesňovat.
:29::17:Twiky
03.07.2010 - 15:31
(Býk) Twiky » Twiggina

děkuji moc,
já si dělám takový tarotový šanon:D
tak to chci mít punktlich:DD
děkuji a omlouvám se papa :27: :27: :27:
jak si užíváš sluníčkové dny?Tarot - Velká arkána - Výklad Tarotových karet

1. lekce - Seznámení s Tarotem:

Možnosti výkladů:

A další:Kurz Tarotu
Základní výuka:

Výklad pro práci a zdraví:

Doplňující výuka:

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »