Hlavní strana > Výklad karet > Tarot - Tarotové karty > Kurz Tarotu > Papežka ve dvojicích - práce, zdraví

Papežka ve dvojicích – práce, zdravíTwiggina
16.02.2011 - 11:46
(Kozoroh) Twiggina
Papežka ve dvojicích – práce, zdraví

:74: Získání skrytého pokladu nebo tajemství je podmíněno naší upřímnou snahou. :74:

Všeobecný výklad:
Papežka je představitelkou citlivého přístupu k lidem a životu vůbec. Ona drží ve svých rukou knihu moudrosti a klíče k poznání. Je intuitivní, zbožná, trpělivá, skromná a schopná uchovat tajemství

Otázky:
Bude spokojena v nové práci?
Je její zdraví pevné?

Pracovní postup:
Jedná se o samostatné otázky, tudíž i výklad dvojic se děje samostatně!
Spokojenost v práci není závislá na stavu zdraví a zdraví není závislé na spokojenosti v práci.
Příspěvky:Twiggina
21.02.2011 - 14:45
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :27: :74:

PAPEŽKA + CÍSAŘOVNA
Bude spokojena v nové práci?
Bude velmi spokojena. Má možnost uplatnit své dosavadní znalosti a studovat nové věci (papežka), citlivě vládne ve svém pracovním prostředí, nejspíš zastává nějakou vedoucí funkci (císařovna).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné. Říká se, že veškeré nemoci mají své jádro v narušené psychice, zde je tato oblast v harmonii a k tomu zároveň přispívá schopnost starostlivé péče (papežka) i citlivý přístup k tomu co si může dovolit a co už ne (císařovna).
(Mimo jiné je zde silný aspekt plodnosti – císařovna.)
(Papežka + Císařovna - vývoj osobnosti)


PAPEŽKA + CÍSAŘ
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena. Má možnost uplatnit své dosavadní znalosti a studovat nové věci (papežka), určitě se jedná o vyšší vedoucí funkci, kde je potřeba potlačit osobní potřeby a částečně uzamknout i vlastní city, aby si zachovala respekt svých podřízených, za to je velmi dobře finančně odměněna (císař).
(Sice je nucena potlačovat city, ale jako rozený vůdce se ve své funkci cítí jako král – císař.)

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Umí se citlivě postarat o své zdraví i získávat informace, jak na to (papežka), ale do určité míry je zde zatěžována psychika a jak se říká boží mlýny melou pomalu, ale jistě, zatím vše zvládá o když s určitou dávkou sebezapření (císař).
(pokud by zůstala v této pozici příliš dlouho, může dojít k narušení psychiky a následnému pocitu fyzické únavy – císař.)
(Papežka + Císař - harmonie v idejích)


PAPEŽKA + PAPEŽ
Bude spokojena v nové práci?
Bude navýsost spokojena. Má možnost uplatnit své dosavadní znalosti a studovat nové věci (papežka) a považuje tuto práci za své poslání (papež).
(Nejspíš je i kolektivem ceněna za svou neokázalou moudrost – papež)

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné. Umí se citlivě postarat o své zdraví i získávat informace, jak na to (papežka), o své zdraví nemá obavy a naopak je schopna i pomáhat a radit v této oblasti druhým lidem (papež).
(Pro druhé je nemalým přínosem, samaritánské sklony papežky se snoubí s životní moudrostí papeže.)
(Papežka + Papež - uzdravení, ochrana, duchovní soulad)
:29::17:

Pokud by vám nebylo něco jasné, klidně se ptejte.Twiggina
01.03.2011 - 14:27
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :27: :74:

PAPEŽKA + ZAMILOVANÝ
Bude spokojena v nové práci?
Bude do jisté míry spokojena. Je schopna využívat své znalosti i studovat nové (papežka), jsou období kdy toto vše citlivé a s láskou používá, ale nastávají i chvíle, kdy tzv. stojí před dilematem, zda její přístup je tou správnou volbou (zamilovaný).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Umí se citlivě postarat o své zdraví i získávat informace, jak na to (papežka), ovšem věčné vnitřní dilema zda je to přesně to pravé oslabuje tyto možnosti (zamilovaný).
(Pokud by vnitřní dilema převládlo nad citlivostí, mohlo by se to v budoucnu negativně odrazit na psychické i fyzické vitalitě.)
(Papežka + Zamilovaný - intuitivní volba)


PAPEŽKA + VŮZ
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena. Má dostatek vědomostí a dostatek elánu učit se novým věcem (papežka), využije každé možnosti vzdělávat se a to s velkým nasazením (vůz)
(pokud dokáže citlivě řídit svůj vůz v oblastech vzdělávání, pak může dojít velkého uspokojení, pokud ne může tomu být i naopak.)

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Ví hodně o tom, jak si udržet své zdraví a zároveň sbírá nové poznatky (papežka), které s velkým odhodláním hned používá v praxi (vůz).
(Jak se říká, všeho moc škodí, tudíž i toto její odhodlání může být někdy víc ke škodě než užitku.)
(Papežka + Vůz - duchovní či studijní ambice, hledání)


PAPEŽKA + SPRAVEDLNOST
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena. Do své práce vkládá veškeré své vědomosti a cit, je schopna se učit novým věcem (papežka) a za svou práci je spravedlivě odměňována (spravedlnost).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné. Umí se citlivě postarat o své zdraví i získávat informace, jak na to (papežka), velmi pečlivě zvažuje a ví co si může dovolit a co už ne (spravedlnost)
(Papežka + Spravedlnost - spravedlivé rozhodnutí)

Pokud vám není něco jasné, ptejte se.
:29::17:Twiggina
07.03.2011 - 11:06
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :27: :74:

PAPEŽKA + POUSTEVNÍK
Bude spokojena v nové práci?
Může být spokojena. Má dostatek vědomostí, trpělivosti a schopnosti učit se novému (papežka), ale k tomu všemu vyžaduje klid a samostatnost (poustevník). Pokud ji to zaměstnavatel dokáže takto zajistit, pak bude velmi spokojena.

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné. Umí se o sebe postarat a dát tělu co je třeba (papežka) i její psychika je velmi silná (poustevník).
(Papežka + Poustevník - moudrost, potřeba meditace)


PAPEŽKA + KOLO ŠTĚSTÍ
Bude spokojena v nové práci?
Nejspíš bude spokojena. Práce ji naplňuje a je schopna ji zvládat (papežka), ale občas se dostane do situací kdy bude nucena řešit určité problémy a tak trochu vsadit na šťastnou kartu (kolo štěstěny).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Zdraví má dobrý základ a ona ví co si může dovolit a co už ne (papežka), ovšem jsou chvíle, kdy se nechá zlákat k něčemu nezdravému (kolo štěstí). To jí neprospívá a vede k nutnosti řešit přechodný zdravotní problém.
(Papežka + Kolo štěstí - možnost řešit problémy)


PAPEŽKA + SÍLA
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena. Je nejen schopna dát do toho vše ze svých vědomostí a lehce se učit novému (papežka), ale dovede i zapnout veškeré své síly s velkým odhodláním (síla).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Základ ve zdraví je dobrý a ona ví jak si vyhovět (papežka) a pokud by nastaly jakékoliv problémy, napne veškeré své síly k nápravě (síla).
(Píši její zdraví je ZATÍM pevné, protože pokud je nucena v tomto směru napnout své síly, tak je předpoklad, že v budoucnu se může objevit nějaký zdravotní problém!)
(Papežka + Síla - dobré zdraví, síla překonat problémy)

Pokud vám není něco srozumitelné, tak se zeptejte.
:29::17:Twiggina
18.03.2011 - 22:11
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :27: :74:

PAPEŽKA + VISELEC
Bude spokojena v nové práci?
Ona může být do jisté míry spokojena. Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), ale ráda věci pozoruje ze všech úhlů a díky tomu se dostává do stagnace a nečinnosti (viselec). To by se nemuselo líbit zaměstnavateli!

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost, psychika je dostatečně vyrovnaná (papežka), ale pokud by nastal problém, má tendence ho neřešit (viselec).
(Papežka + Viselec - schopnost vidět problém, ale neřešit jej)


PAPEŽKA + SMRT
Bude spokojena v nové práci?
Může být spokojena . Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka) a umí rychle reagovat na jakékoliv změny (smrt). Třetí karta by napověděla víc.

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit, psychika je dostatečně vyrovnaná (papežka) a v případě, že by její zdraví bylo jakkoliv ohroženo je schopna rychlé reakce (smrt). Třetí karta by napověděla víc.
(Papežka + Smrt - změna v uvažování, předtucha)


PAPEŽKA + MÍRNOST
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), její přístup je velmi citlivý a rozvážný (mírnost).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit, psychika je výjimečně odolná (papežka) a v případě jakýchkoliv nastalých problémů je dokáže se svatou trpělivostí snášet a překonávat (mírnost).
(Papežka + Mírnost - harmonická mysl, trpělivost)

Pokud vám není něco jasné, prosím ptejte se.
:29::17:Twiggina
01.05.2011 - 12:21
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :27: :74:

PAPEŽKA + ĎÁBEL
Bude spokojena v nové práci?
Nebude spokojena Ke své práci má sice dostatek znalostí a je schopna se učit novému (papežka), ale nedočkavost je žene do extrémů (ďábel). Zde vládne velmi silná protichůdnost papežka versus ďábel (dvě tváře jedné osobnosti)!

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit (papežka), ale v případě jakéhokoliv většího zdravotního problému ztrácí vnitřní rovnováhu, hroutí se psychika a nastupují další problémy (ďábel).
(Papežka + Ďábel - špatná duchovní cesta, černé myšlenky)


PAPEŽKA + VĚŽ
Bude spokojena v nové práci?
Postupem času bude její spokojenost upadat. Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), ale sama sobě nasadila příliš vysokou laťku představ a ty se jí budou postupně bortit (věž).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit, psychika je dostatečně vyrovnaná (papežka), má ovšem tendenci k přetěžování organismu a přeceńování vlastních sil (věž), to by mohlo vést v budoucnu ke zdravotním problémům pohybového ústrojí.
(Papežka + Věž - chybná intuice, neúspěch)


PAPEŽKA + HVĚZDA
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), zároveň je plná inspirace a práce dává dostatek prostoru novým nápadům (hvězda).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit, psychika je dostatečně vyrovnaná (papežka), pozitivní myšlení a víra v dobré zdraví toto vše ještě umocňuje (hvězda).
(Papežka + Hvězda - správná intuice, vyšší pomoc)

Pokud vám není něco jasné prosím ptejte se.
:29::17:Twiggina
10.06.2011 - 23:00
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj všem :74:

PAPEŽKA + MĚSÍC
Bude spokojena v nové práci?
V současné době je spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), má v sobě dostatek citu a schopnosti vidět věci tzv. i z odvrácené strany, nerozjímá nad budoucností, žije daným okamžikem (měsíc).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je zatím pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost (papežka) občas může upadat do nostalgie či trudnomyslnosti a jak bude vypadat její zdraví v následujících letech nelze posoudit (měsíc).
(Papežka + Měsíc - tajemné vědy, minulé životy, karma)


PAPEŽKA + SLUNCE
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), pracuje v kolektivu kde se cítí velmi příjemně a jsou předpoklady, že práce bude dlouhodobá (slunce).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je pevné a vitální. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká jejího zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit, psychika je dostatečně vyrovnaná (papežka), má v sobě hromadu vitality, spokojená a plná radosti kráčí životem (slunce).
(Papežka + Slunce - pohoda, úspěch, vstřícnost)


PAPEŽKA + SOUD
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), je spolehlivá, velmi pragmatická a podle toho dobře a spravedlivě ohodnocena (soud).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je velmi pevné. Dokáže citlivě vnímat vše co se týká vlastního zdraví, psychika v nadhledu, schopna samoléčby (papežka), velmi silná konstituce a odolnost organismu vůči jakékoliv nákaze, svému tělu dá přesně to, co potřebuje(soud).
(Papežka + Soud - dobrá zpráva, rozuzlení)


PAPEŽKA + SVĚT
Bude spokojena v nové práci?
Bude spokojena Ke své práci má dostatek znalostí i trpělivosti, je schopna se učit novému (papežka), je velmi flexibilní a nejspíš ji práce otevře dveře do světa či do mnoha nových možností (svět).

Je její zdraví pevné?
Její zdraví je nyní pevné. Snaží se citlivě vnímat vše co se týká zdraví, znalostí k tomu má dost a další je schopna se naučit (papežka), hýří vitalitou a užívá si ji plnými doušky, jen na ni bude záležet zda udrží své nároky v takovém rozmezí, aby něco nevzala přes míru (svět).
(Papežka + Svět - vítězství, duchovní komunikace)

:68: :74: :17: :74: :68: :29:

Touto dvojicí karet s konkrétní ukázkou a následnou odpovědí na téma práce a zdraví uzavírám tento kurz tarotu.

Máte možnost si tuto a předchozí dvojice zkonfrontovat se stejnými dvojicemi karet na téma citů a tak si uvědomit rozdíl v interpretaci karetních symbolů pro jednotlivé oblasti.
Materiálu k počátečnímu studiu je zde dostatek a další je již jen na vás.

Pokud vám nebude něco jasné ve stávajících výukových materiálech, jsem vám k dispozici.
Založte si diskuzi, napište dotaz a já odpovím.
Pokud se budete ptát na věci, které už zde napsané jsou, pouze vás na tuto skutečnost upozorním.
Konzultace osobních výkladů a malé arkány tarotu neposkytuji.

Přeji vám všem hodně trpělivosti k dalšímu studiu a citlivý přístup k výkladům.
Hodně štěstí Twiggina – lektorka zdejšího kurzu :17:11.06.2011 - 19:26
(Býk) Najdise.cz » Twiggina

Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Ka.ty, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Milá Rů,
za seba len toľko,
že za tú námahu a čas čo si sem vložila,
ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakujem. :17:
Prikladám oranžovú kyticu na dobitie energie a kto vie, možno časom... :14: :15:
Katy/Itak

Twiggina
12.06.2011 - 14:20
(Kozoroh) Twiggina » Ka.ty

Katulinko děkuji za nádhernou kytici :62:
:29::17:Tarot - Velká arkána - Výklad Tarotových karet

1. lekce - Seznámení s Tarotem:

Možnosti výkladů:

A další:Kurz Tarotu
Základní výuka:

Výklad pro práci a zdraví:

Doplňující výuka:

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »