Císař ve dvojicíchdika
10.11.2008 - 09:51
(Býk) dika
Císař ve dvojicích
:17:Tak ať se nám daří :17:
Příspěvky:sandra1
10.11.2008 - 14:47
(Střelec) sandra1

Ahoj Rů :17: a Diko :27:

Kurz byl perfektní, není nad vysvětlení ústní,jsem přesvědčena, že mi to hodně dalo. To, co se řekne tam , tady nevyčteš.

Škoda Diko, že jsi na kurzu nebyla. Já to mám taky daleko cca 3dod. autem. Rů je perfektní učitelka, velmi trpělivá, chápavá, tolerantní a je to šílenec.. :4:..hazardér :27:..Je velmi obdivuhodné, co takový drobný človíček dokáže a jaké má odhodlání a odvahu. Je to žena, která ví co dělá a má k tomu veškeré předpoklady, je v ní jemnost, cit (HODNĚ CITU), vnímavost. Její pohled tě projede skrz na skrz, v dobrém slova smyslu. Její tolerance má taky své určité meze, má svá pravidla a ta se musí dodržet, umí být přísná. A to je správné. Na všechny dotazy byla ochotna odpovědět. Na to, že jsem velmi komunikativní člověk, tak jsem tam moc nepromluvila, byla jsem ze všeho tak příjemně rozpoložena, že mi stačilo jen poslouchat a to jsem měla připravených dotazů....a dotazů.....Teď mě to mrzí :28:.

Jdu na výklady:

CÍSAŘ + BLÁZEN
Má ji rád, vidí v ní veselou ženu, s kterou se nebude nudit, která ho vždy něčím neobvyklým překvapí. Která ho dokáže svým spontánním chováním vyvést z jeho nadhledu, ale v dobrém slova smyslu.

CÍSAŘ + MÁG
Ano, má ji rád, sice v sobě city potlačuje, ale svoji lásku k ní projevuje jinak. Je jí okouzlen a to ho nutí k jednání. Svojí lásku jí dává najevo svým chováním, kouzlí pro ni, ...třeba kupuje květiny..nebo...nějak jinak na sebe upozorńuje. Možná ji koupí i zásnubní prstýnek...

CÍSAŘ + VELEKNĚŽKA
Ano, má ji hluboce rád a uvažuje o ní, jako o své ženě.

CÍSAŘ + CÍSAŘOVNA
A,má ji rád, vidí ji jako svoji ženu po svém boku a matku svých dětí. Vidí ji jako ženu, která je ho hodna a s kterou bude mít jeho rodina rodinné zázemí

CÍSAŘ + PAPEŽ
Ano, má ji rád, vidí ji jako ženu, která má duchovní hodnoty, která je moudrá a má i vlastnosti opravdového přítele, která umí poradit. (Příteli řekneš vše, kdežto své ženě, vše říkat nemusíš. To je hodně velký rozdíl. Mohu zde použít, že může být ta žena starší?..)

Už musím končit, a holky z kurzu taky zdravím, vím, že tu nakukují :29: :29: :26:..jo a dojela jsem bez problémů.

Sandra

dika
10.11.2008 - 19:01
(Býk) dika » sandra1

Pěkný večer,Sandro,tak jak jsi to napsala o Twiggi,přesně tak si ji představuju - přísnější žena,která dovede láskyplně obejmout.
:17: mám dopisovat dvojice jako Sandra?Já mám pořád pocit,že máme pokračovat dál,tedy císař a papež,atd a ne se vracet ke dvojicím od začátku?Mám v tom trošku zmatek,tak raděj napiš jak to udělat,prosím. :17:Twiggina
10.11.2008 - 19:38
(Kozoroh) Twiggina » dika

Děvčata
mě je to celkem jedno. Záleží na vás jak se domluvíte.
Já osobně si myslím, že na tuto průpravu opravdu stačí vždy pokračovat od dotyčné karty dál.
Je to mnohem rychlejší postup a pak to prohození v pořadí karet se upřesňuje dobře i ve výkladech na otázku.
Tak to Diko zde u císaře ještě udělej jako Sandra od začátku a další karty bychom pak dělali bez těch prohozených.
Když budeš ale Sandro trvat na konzultaci všech karet, tak ti je ráda udělám. Dej vědět, protože na tvém rozhodnutí bude záležet další postup.
:29::17:

PS: Tak hlásím, že se nám vrátila Mumí. Chybí ji ještě tři dvojice u císařovny a pak se přidá sem k nám. Tak na ni počkáme. Co vy na to, ano? :3: :4:dika
10.11.2008 - 21:56
(Býk) dika » Twiggina

Zdravím,tak jsem si myslela,jaká to bude hračka,přihodit dvojice,které "už"jsme probíraly - ale přiznám se,nemohla jsem je dát dokupy. :24: asi mi myšlenky rozfoukává vítr,co duje za okny :20: Mumču počkáme,jestli chce :29:

CÍSAŘ A BLÁZEN
Má ji rád.Láska pevná,city moc nedává najevo,ale cítí se vedle ní spontánně a uvolněně,bude ji chtít za svou manželku.

CÍSAŘ A MÁG
Má ji rád,je jí okouzlen,používá rozum i duchovní cítění,působí na ni všemi smysly,aby se stala jeho ženou.

CÍSAŘ A PAPEŽKA
Má ji rád,snaží se na ni nespěchat,jejich láska je harmonická,klidná,vyrovnaná.Vidí v ní dokonalou ženu.Nabídne ji sňatek.

CÍSAŘ A CÍSAŘOVNA
Miluje ji hluboce,znamená pro něj velmi mnoho,chce aby se stala jeho manželkou a matkou jeho dětí.

CÍSAŘ A VELEKNĚZ
Miluje ji s citem,hluboce ukrytým ve svém nitru,bude ji oporou,oddaným a moudrým mužem,rádcem i ochranitelem.
(Rů :17:,to jen tak vypadá,že tento muž je ideál pro ženu,nebo takový opravdu je? )


Twiggina
12.11.2008 - 20:09
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj děvčata,
no tož šílená jsem to máš pravdu. S tím už ale nic moc nenadělám. :20:
Jsem ráda, že se ti Sandro kurz líbil a děkuji za tvé hodnocení. Velmi si toho považuji, je to pro mě hnací řemen do další práce, dík. :27:

Sandra CÍSAŘ + BLÁZEN
Má ji rád, vidí v ní veselou ženu, s kterou se nebude nudit, která ho vždy něčím neobvyklým překvapí. Která ho dokáže svým spontánním chováním vyvést z jeho nadhledu, ale v dobrém slova smyslu.
:17: Ano, má ji rád, ale jeho city představuje jak císař, tak blázen a ten zde trochu sráží tvrdost císaře a dává mu kreativitu a hravost. Takže má ji rád zodpovědně (císař dominuje je na prvním místě), ale zároveň umí vnést do vztahu hravost, je společenský a určitě se s ním ona nenudí. (císař, který si občas dovolí být hravým bláznem)

Dika CÍSAŘ A BLÁZEN
Má ji rád. Láska pevná, city moc nedává najevo, ale cítí se vedle ní spontánně a uvolněně, bude ji chtít za svou manželku.
:17: Ano a občas si dovolí být hravým bláznem


Sandra CÍSAŘ + MÁG
Ano, má ji rád, sice v sobě city potlačuje, ale svoji lásku k ní projevuje jinak. Je jí okouzlen a to ho nutí k jednání. Svojí lásku jí dává najevo svým chováním, kouzlí pro ni, ...třeba kupuje květiny..nebo...nějak jinak na sebe upozorňuje. Možná ji koupí i zásnubní prstýnek...
:17: Ano (císař, který umí kouzlit)

Dika CÍSAŘ A MÁG
Má ji rád, je jí okouzlen, používá rozum i duchovní cítění, působí na ni všemi smysly, aby se stala jeho ženou.
:17: Ano


Sandra CÍSAŘ + VELEKNĚŽKA
Ano, má ji hluboce rád a uvažuje o ní, jako o své ženě.
:17: Ano (císař, zodpovědný ochránce a bojovník, který ví jak důležitý je pro ženu cit a pochopení)

Dika CÍSAŘ A PAPEŽKA
Má ji rád, snaží se na ni nespěchat, jejich láska je harmonická, klidná, vyrovnaná. Vidí v ní dokonalou ženu. Nabídne ji sňatek.
:17: Ano


Sandra CÍSAŘ + CÍSAŘOVNA
Ano,má ji rád, vidí ji jako svoji ženu po svém boku a matku svých dětí. Vidí ji jako ženu, která je ho hodna a s kterou bude mít jeho rodina rodinné zázemí
:17: Ano, ale jeho city představují obě karty. Může ji vnímat jako ženu která je ho hodna, to nelze vyloučit, ale jeho city jsou prezentovány rozhodností císaře i citlivostí císařovny. Pociťuje k ní velmi hlubokou lásku a nepřipouští možnost jiné ženy. (císař, zodpovědný ochránce a bojovník, který se umí vžít do duše ženy)

Dika CÍSAŘ A CÍSAŘOVNA
Miluje ji hluboce, znamená pro něj velmi mnoho, chce aby se stala jeho manželkou a matkou jeho dětí.
:17: Ano


Sandra CÍSAŘ + PAPEŽ
Ano, má ji rád, vidí ji jako ženu, která má duchovní hodnoty, která je moudrá a má i vlastnosti opravdového přítele, která umí poradit. (Příteli řekneš vše, kdežto své ženě, vše říkat nemusíš. To je hodně velký rozdíl. Mohu zde použít, že může být ta žena starší? = NE)
:17: Ano, má ji rád, ale jeho city představuje jak císař, tak papež. Jeho láska je hluboká, vyzrálá a dokáže jí být nejen životním druhem, ale i přítelem. Může se jednat o staršího, zkušeného muže. (císař, který moc dobře ví, že zamilovanost není věčná , ale přátelství je schopno přetrvat)

Dika CÍSAŘ A VELEKNĚZ
Miluje ji s citem, hluboce ukrytým ve svém nitru, bude ji oporou, oddaným a moudrým mužem, rádcem i ochranitelem. (Rů , to jen tak vypadá, že tento muž je ideál pro ženu, nebo takový opravdu je? )
:17: Ano a přítelem. (V tuto chvíli je tomu tak, opravdu to vše cítí a karty které ho prezentují dávají velký předpoklad, že mu tento postoj vydrží. Nikdo není schopen určit, kde je hranice mezi láskou a nenávistí. Pouze víme, že přechod z jednoho do druhého bývá někdy velmi rychlý. Věřme tudíž také tomu, že může existovat i takovýto muž. Můj nevlastní dědeček přišel za války o ženu i syna, prožil mnoho bolesti a když pak žil 38 let s mojí babičkou, tak opravdu takovým mužem byl.)
:29::17:

PS: Tak sem vám to sem dala, protože mumí se ještě neozvala. Pokud se objeví, tak nás pak bude dohánět. Nechci abyste vyšli ze cviku a pak za chvíli budou vánoce a času moc nebude.
Mumísku jestli si to budeš číst, tak věřím, že to pochopíš.dika
12.11.2008 - 23:33
(Býk) dika » Twiggina

Twiggi :27: díky,krásně jsi nám to popsala. :15:dika
14.11.2008 - 09:59
(Býk) dika » Twiggina

Hezký den všem :27:přidám další dvojice

CÍSAŘ A MILENCI
Když se zamiluje,je jeho láska trvalá a hluboká.Ale i on má zpočátku chvilky,kdy zvažuje,zda žena,kterou si vybral,je pro něj ta pravá a až se pevně rozhodne,pak teprve jí nabídne sňatek.Nic neponechá náhodě.

CÍSAŘ A VŮZ
Má ji rád a přestože mezi nimi vznikl nějaký rozkol mezi rozumem a city,svou pevnou vůlí a vytrvalostí jsou schopni problém vyřešit.

CÍSAŘ A SÍLA
Má ji rád,svým způsobem s city ukrytými,ale klade na ni příliš velké nároky,které žena nemusí unést.

CÍSAŘ A POUSTEVNÍK
Má ji rád,nabídne ji sňatek a jejich vztah bude dobře fungovat,když mu nechá prostor a čas na přemýšlení a meditace.

CÍSAŘ A KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád a vzniklé rozpory se snaží řešit a vyřešit.
sandra1
14.11.2008 - 14:57
(Střelec) sandra1 » dika

Taky vás tu všechny zdravím a jdem na to :3:

CÍSAŘ + ZAMILOVANÍ
Má ji rád, své city nedává najevo a v danou chvíli přemýšlí, jestli je to, co k ní cítí "to pravé".

CÍSAŘ + VŮZ
Má ji rád, ale vnitřně cítí, že momentálně není něco v pořádku. Každý udává jiné tempo v daném vztahu. Každý očekává od vztahu něco jiného - on chce trochu zklidnit a ona se vzpouzí, nebo On je klidnější a partnerka divoká nebo on chce pevnější vztah a ona žít na volno. ..tak nějak ...Další karta ukáže..

CÍSAŘ A SÍLA
Má ji rád, ale něco je tam násilím, snaží se ji ovládat, je až moc dominantní, není z jeho strany žádná tolerance. To bude tak dlouho, jak si to ońa nechá líbit.

CÍSAŘ + POUSTEVNÍK
Má ji rád, ale potřebuje mít svůj osobní prostor, svůj klid.

CÍSAŘ + KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád se vším všudy jaká je, a ví že můžou nastat menší problémy, ale cítí ji jako osudovou ženu a bude to chtít řešit.

Přeji hezký dlouhý víkend :29: :29: :29:

SANDRAmumínek
14.11.2008 - 16:36
(Vodnář) mumínek » sandra1

Ahoj,
na mě nečekejte. Jeďte beze mne.
Mějte se
M.Twiggina
14.11.2008 - 22:53
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj děvčata :27:

Má ji rád?

Dika CÍSAŘ A MILENCI
Když se zamiluje, je jeho láska trvalá a hluboká. Ale i on má zpočátku chvilky, kdy zvažuje, zda žena, kterou si vybral, je pro něj ta pravá a až se pevně rozhodne, pak teprve jí nabídne sňatek. Nic neponechá náhodě.
:17: Ano

Sandra CÍSAŘ + ZAMILOVANÍ
Má ji rád, své city nedává najevo a v danou chvíli přemýšlí, jestli je to, co k ní cítí "to pravé".
:17: Císař ví že miluje o tom není pochyb, ale zvažuje, zda žena kterou si vybral, je pro něj ta pravá a zaslouží si, aby ji miloval. Hraje na jistotu, nechce se blamovat.


Dika CÍSAŘ A VŮZ
Má ji rád a přestože mezi nimi vznikl nějaký rozkol mezi rozumem a city,svou pevnou vůlí a vytrvalostí jsou schopni problém vyřešit.
:17: Má ji rád, ale je si vědom toho, že každý mají trochu jinou představu o tom, jak by měl jejich vztah fungovat a vypadat.

Sandra CÍSAŘ + VŮZ
Má ji rád, ale vnitřně cítí, že momentálně není něco v pořádku. Každý udává jiné tempo v daném vztahu. Každý očekává od vztahu něco jiného - on chce trochu zklidnit a ona se vzpouzí, nebo On je klidnější a partnerka divoká nebo on chce pevnější vztah a ona žít na volno. ..tak nějak ...Další karta ukáže..
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A SÍLA
Má ji rád,svým způsobem s city ukrytými, ale klade na ni příliš velké nároky, které žena nemusí unést.
:17: Ano, je velmi náročný a nekompromisní. Na tom by mohl vztah pohořet.

Sandra CÍSAŘ A SÍLA
Má ji rád, ale něco je tam násilím, snaží se ji ovládat, je až moc dominantní, není z jeho strany žádná tolerance. To bude tak dlouho, jak si to ona nechá líbit.
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A POUSTEVNÍK
Má ji rád, nabídne ji sňatek a jejich vztah bude dobře fungovat, když mu nechá prostor a čas na přemýšlení a meditace.
:17: Ano a nejen na přemýšlení a meditace, vyžaduje svůj osobní prostor na věci které chce dělat sám.

Sandra CÍSAŘ + POUSTEVNÍK
Má ji rád, ale potřebuje mít svůj osobní prostor, svůj klid.
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád a vzniklé rozpory se snaží řešit a vyřešit.
:17: Má ji rád a cítí, že je jeho osudovou láskou a je ochoten čelit případným problémům.

Sandra CÍSAŘ + KOLO ŠTĚSTÍ
Má ji rád se vším všudy jaká je, a ví že můžou nastat menší problémy, ale cítí ji jako osudovou ženu a bude to chtít řešit.
:17: Ano
:29::17:dika
17.11.2008 - 09:01
(Býk) dika » Twiggina

Krásný den všem :27:
Tak co Sandro,rozšoupnem se zas trošku? :44:

CÍSAŘ A SPRAVEDLNOST
Má ji rád hluboce a uvažuje a hodnotí,zda i on je pro ni tím správným partnerem.

CÍSAŘ A VISELEC
Má ji velmi rád,ale teď zaujal „poznávací“ pozici,dívá se na ni trochu jinak i když ví,že tomuto poznávání bude muset něco obětovat.Je to dobrovolné rozhodnutí.

CÍSAŘ A SMRT
Má ji rád,ale nastane změna,kterou nám objasní třetí karta. :43:

CÍSAŘ A MÍRNOST
Hluboce ji miluje i když o své lásce často nemluví,chová se k ní něžně i mile,ale většinou nechává na ni,aby se projevila první.

CÍSAŘ A ĎÁBEL
Má ji rád,ale jeho vztah k ní je plný vášní a emocí,které ho provokují,dráždí a nenechávají ho klidným.
sandra1
18.11.2008 - 09:08
(Střelec) sandra1 » dika

Ahoj Rů :17: a Diko :29:

no jasně, popojedem zas dál:

CÍSAŘ + SPRAVEDLNOST
Má ji rád a zvažuje, zda je ona pro něj ta pravá, zda ten vztah bude fungovat. Snaží se jejich vztah probrat jak se dá, nezaujatě, objektivně, ale může se v něčem zmýlit.Chce zvážit všechna pro a proti.

CÍSAŘ + VISELEC
Má ji rád a nyní se zastvil a chce se na ni podívat i z jiné stránky, aby ji lépe poznal a pochopil, proč se někdy chová tak a tak...

CÍSAŘ + SMRT
Má ji rád a nyní nastává změna, další karta ukáže

CÍSAŘ + MÍRNOST
Má ji rád a moc. Na Císaře je až moc citlivý a jemný. Trpělivě ji dává svou lásku najevu a čeká, co z toho bude. Čeká jak se ona vyjádří nebo zareaguje.

CÍSAŘ + ĎÁBEL
Má ji rád, ale svou láskou. Je to láska sobecká. Chce ji mít jen pro sebe, chce ji vlastnit..(zavání to psychickým týráním ?? :25:) Nesnese, aby se na ni podíval někdo jiný - je žárlivý, majetnický. Svoji dominanci dává jasně najevo, on určuje, jaká pravidla a řád bude, nikdo mu nesmí odporovat. Proto, aby si ji získal, udělá vše a použije všech prostředků, aby toho docílil. Použije k tomu diplomacii.

Zdravím :29: :12: :34:Twiggina
18.11.2008 - 12:24
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj děvčata,
jak se vám líbí nová armáda smajlívů? Mě teda moc. Tenhle :39: krásně vyjadřuje jak vypadám po ránu, když mě můj drahý vzbudí na můj vkus příliš brzy. :4:

Má ji rád?

Dika CÍSAŘ A SPRAVEDLNOST
Má ji rád hluboce a uvažuje a hodnotí, zda i on je pro ni tím správným partnerem.
:17: Ano, ale hodnotí vztah v celé jeho velikosti i soužití, o sobě císař nepochybuje.

Sandra CÍSAŘ + SPRAVEDLNOST
Má ji rád a zvažuje, zda je ona pro něj ta pravá, zda ten vztah bude fungovat. Snaží se jejich vztah probrat jak se dá, nezaujatě, objektivně, ale může se v něčem zmýlit.Chce zvážit všechna pro a proti.
:17: Ano, ale hodnotí vztah v celé jeho velikosti i soužití o své volbě, jí jako partnerky, císař nepochybuje.


Dika CÍSAŘ A VISELEC
Má ji velmi rád, ale teď zaujal ?poznávací? pozici, dívá se na ni trochu jinak i když ví, že tomuto poznávání bude muset něco obětovat. Je to dobrovolné rozhodnutí.
:17: Ano

Sandra CÍSAŘ + VISELEC
Má ji rád a nyní se zastavil a chce se na ni podívat i z jiné stránky, aby ji lépe poznal a pochopil, proč se někdy chová tak a tak...
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A SMRT
Má ji rád, ale nastane změna, kterou nám objasní třetí karta.
:17: Ano

Sandra CÍSAŘ + SMRT
Má ji rád a nyní nastává změna, další karta ukáže
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A MÍRNOST
Hluboce ji miluje i když o své lásce často nemluví, chová se k ní něžně i mile, ale většinou nechává na ni, aby se projevila první.
:17: Ano

Sandra CÍSAŘ + MÍRNOST
Má ji rád a moc. Na Císaře je až moc citlivý a jemný. Trpělivě ji dává svou lásku najevo a čeká, co z toho bude. Čeká jak se ona vyjádří nebo zareaguje.
:17: Ano


Dika CÍSAŘ A ĎÁBEL
Má ji rád, ale jeho vztah k ní je plný vášní a emocí, které ho provokují, dráždí a nenechávají ho klidným.
:17: Jeho láska je majetnická, sobecká a neštítí se ani citového vydírání (psychický teror).

Sandra CÍSAŘ + ĎÁBEL
Má ji rád, ale svou láskou. Je to láska sobecká. Chce ji mít jen pro sebe, chce ji vlastnit..(zavání to psychickým týráním ?? = Ano jednoznačně! ) Nesnese, aby se na ni podíval někdo jiný - je žárlivý, majetnický. Svoji dominanci dává jasně najevo, on určuje, jaká pravidla a řád bude, nikdo mu nesmí odporovat. Proto, aby si ji získal, udělá vše a použije všech prostředků, aby toho docílil. Použije k tomu diplomacii.
:17: Ano. Diplomacie využil nejspíš na počátku, ale teď už ji dává tvrdě najevo, že on je zákon. (to se stát mě, ten by letěl)
:29::17:

PS: Tentokrát mi opravdu křída skoro neubyla. To mám ale šikovné žačky. :30: :37: :4:dika
18.11.2008 - 15:27
(Býk) dika » Twiggina

Twiggi,CÍSAŘ A ĎÁBEL,ten by letěl i s červeným otiskem pěti prstů!A to jsem prosím mírumilovný člověk :20:
Smajli jsou bezva,třeba tenhle chrochťáček :40:sandra1
19.11.2008 - 08:25
(Střelec) sandra1 » dika

Nazdar děvčata :17: :35:

Smajlíci jsou fain, u některých jsou dokonce popisky. :32:

Tak zas popojedem

CÍSAŘ + VĚŽ
Má ji rád, ale v současné době se rozpadají jeho představy o ní, v něčem ho zklamala, (asi má na ní moc vysoké nároky, které mu ona nemůže splnit) - to hodně změní jeho chování vůči ní.

CÍSAŘ + HVĚZDA
Má ji rád, vidí v ní svoje štěstí. Chce s ní být do budoucna a uvažuje o založení rodiny.

CÍSAŘ + LUNA
Má ji rád, je zamilovaný. Ale je zdrženlivý a velmi opatrný a své city potlačuje ještě více, bojí se citového zklamání, které již kdysi prožil, aby se neopakovalo.

CÍSAŘ + SLUNCE
Má ji rád a má jasné plány o společné budoucnosti.Chce s ní žít v pevném svazku.

CÍSAŘ + SOUD
Ano, má ji rád a po zvážení všech pro a proti, došel k závěru, že ten vztah stojí zato a bude ho chtít zlegalizovat.

CÍSAŘ + SVĚT
Ano, má ji rád a nabídl se jí takový jaký je, a uvažuje o tom, že ji požádá o ruku.

Tak jsem do už dopsala, doufám, že to neva, že je toho víc než pět.

Ptaly jste se mě, zda chci pokračovat ve dvojicích dál nebo pořád od přiložení Blázna. Já se přizpůsobím, ale myslím si že opakováním se nic nezkazí, stále to aspoń z mé strany není ono, stále to píši jinak, ale záleží na vás. Já osobně bych začala vždy od Blázna, ale jak jsem psala přizpůsobím se. :35:


Tak zatím pa pa pa :29: :35: :18:

Sandradika
19.11.2008 - 09:05
(Býk) dika » Twiggina

Krásné ránko přeju.
Sandro,pojedem od blázna,tedy vždy od začátku,bude to lepší i pro mne.Posledně jsem si uvědomila,že taky tápu.... :17:
A poslední šestka

CÍSAŘ A VĚŽ
Miluje ji,ovšem něco se mu zdá na partnerce jiné než dřív,něco,čeho si dříve nevšíml,možná taky nasadil vysokou laťku nároků na jejich vztah.

CÍSAŘ A HVĚZDA
Má ji rád,jejich vztah je pevný a hluboký,lásku provází štěstí a zrod něčeho nového,sňatek a miminko.

CÍSAŘ A MĚSÍC
Má ji rád,žije pro vztah tady a teď,ale z minulosti se mu na mysl vrací myšlenky které ho trápí,než aby mohl plánovat v pohodě budoucnost.

CÍSAŘ A SLUNCE
Miluje ji,hluboce a pevně.Je k ní citlivý,laskavý,můžou směle plánovat budoucnost,manželství,bude se jim dařit.

CÍSAŘ A SOUD
Má ji rád a spravedlivě posuzuje klady i zápory jejich vztahu teď i do budoucnosti.

CÍSAŘ A SVĚT
Má ji rád,jeho láska je stálá,pevná a je v ní cit. Představuje se ji v celé své kráse a možná ji nabídne sňatek.

Twiggi,co mumínek?Vůbec ji tu nevidím,chodí sem ještě? :27:
:17: :27:Twiggina
19.11.2008 - 17:31
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj děvčata,
jasně beru na vědomí. Pojedeme teda vždy všechny karty od začátku. Dávat mi je budete po pěti a posledních šest. Vaše přání je mi rozkazem. :2: :4:
Předpokládám, že mumínek nakukuje, nedávno jsem jí konzultovala poslední karty v minulé sekci, ale na jistotu to nevím. Hlavně aby byla v pořádku a v pohodě.

Má ji rád?

Sandra CÍSAŘ + VĚŽ
Má ji rád, ale v současné době se rozpadají jeho představy o ní, v něčem ho zklamala, (asi má na ní moc vysoké nároky, které mu ona nemůže splnit) - to hodně změní jeho chování vůči ní.
:17: Ano a ani vliv na jeho budoucí postoj nelze vyloučit

Dika CÍSAŘ A VĚŽ
Miluje ji, ovšem něco se mu zdá na partnerce jiné než dřív, něco, čeho si dříve nevšiml, možná taky nasadil vysokou laťku nároků na jejich vztah.
:17: Ano, císař hodně nabízí a také maximum požaduje a ne každý je schopen jeho požadavkům vyhovět.


Sandra CÍSAŘ + HVĚZDA
Má ji rád, vidí v ní svoje štěstí. Chce s ní být do budoucna a uvažuje o založení rodiny.
:17: Ano, je pro něj hvězdou jeho života

Dika CÍSAŘ A HVĚZDA
Má ji rád, jejich vztah je pevný a hluboký, lásku provází štěstí a zrod něčeho nového, sňatek a miminko.
:17: Ano

Sandra CÍSAŘ + LUNA
Má ji rád, je zamilovaný. Ale je zdrženlivý a velmi opatrný a své city potlačuje ještě více, bojí se citového zklamání, které již kdysi prožil, aby se neopakovalo.
:17: Ano,

Dika CÍSAŘ A MĚSÍC
Má ji rád, žije pro vztah tady a teď, ale z minulosti se mu na mysl vrací myšlenky které ho trápí, než aby mohl plánovat v pohodě budoucnost.
:17: Ano, poradila bych mu, aby konečně zavřel dveře do minulosti


Sandra CÍSAŘ + SLUNCE
Má ji rád a má jasné plány o společné budoucnosti.Chce s ní žít v pevném svazku.
:17: Ano

Dika CÍSAŘ A SLUNCE
Miluje ji, hluboce a pevně. Je k ní citlivý, laskavý, můžou směle plánovat budoucnost, manželství, bude se jim dařit.
:17: Ano, zda se jim bude dařit nevíš, ale šanci mají


Sandra CÍSAŘ + SOUD
Ano, má ji rád a po zvážení všech pro a proti, došel k závěru, že ten vztah stojí zato a bude ho chtít zlegalizovat.
:17: Ano

Dika CÍSAŘ A SOUD
Má ji rád a spravedlivě posuzuje klady i zápory jejich vztahu teď i do budoucnosti.
:17: Ano, posoudil vztah a chystá se oženit


Sandra CÍSAŘ + SVĚT
Ano, má ji rád a nabídl se jí takový jaký je, a uvažuje o tom, že ji požádá o ruku.
:17: Ano a je rozhodnut ji požádat o ruku, pokud už to neudělal

Dika CÍSAŘ A SVĚT
Má ji rád, jeho láska je stálá, pevná a je v ní cit. Představuje se ji v celé své kráse a možná ji nabídne sňatek.
:17: Ano, určitě ji nabídne sňatek, pokud už to neudělal

Poznámka: Obrazná představa
Císař + SOUD = dochází po zralém zvážení ke konečnému rozhodnutí požádat ji o ruku
Císař + SVĚT = již rozhodnut, hrdě a se vztyčenou hlavou před ní kleká na jedno koleno a žádá ji o ruku
Rozdíl je nepatrný, ale je.

Mám opravdu radost, jak vám to jde. Díky takovým, jako jste vy, mi stojí za to, abych tu byla.
Hezký den Rů :17:

PS: Diko, prosím založ nám novou sekci: Papež ve dvojicích.

Jo a ty popisky u smailíků tam jsou na moji prosbu. Jsem slepá jak patrona a smaila s pivem jsem si přeložila na smaila papajícího dort. Pěna na pulitru, nebo šlehačka na dortu, všechno jedno a to jsem si na to prosím vzala lupu. :41: :4: :29:Tyna_Tynka
19.11.2008 - 18:18
(Kozoroh) Tyna_Tynka » Twiggina

Mám jen dodatek k těm smajlům. Jsem asi taky slepá jak patrona, protože jsem si vždycky myslela, že tento smajl :28: znamená, jako že je zamyšlený a kouše si nehet u palce a on přitom zvrací!!! Takže pozor - u všech příspěvků, kde jsem zvracela, tak jsem nezvracela a nebylo mi špatně, ale usilovně jsem přemýšlela :4: No teď už to díky tobě Růženko vím... :44:dika
19.11.2008 - 20:04
(Býk) dika » Tyna_Tynka

Twiggi :17:díky a když čtu tvé meziřádky a ...kleká na koleno a žádá o ruku...tak si říkám,kdy už se mi konečně rozbřeskne :44: a "budu vědět",zatím teda nic moc.
Ale děvčata,jste mě rozesmála,spojit :28: - s kousajícími nehty a :36: - pěnu vyměnit za dortík,to je teda síla.Jste jedničky :15: :15:sandra1
20.11.2008 - 11:43
(Střelec) sandra1 » dika

Ahoj,

ty se směješ, ale já taky myslela,že :28: přemýšlí a má palec v prstě, ani ve snu by mě nenapadlo, že zvrací...

Zas mě tedy těší, žfe nejsem sama a popisky jsou perfektní a až te´d mi trklo, proč u :28: je..bleh grc a ne třeba přemýšlím, že?

SANDRA :29: :35:dika
21.11.2008 - 15:49
(Býk) dika » sandra1

Sandro,teď jsi mě vážně rozesmála ještě víc :4: :4: :4: :28:přemýšlí a má palec v prstě - tak to se povede málokdy :15:Tarot - Velká arkána - Výklad Tarotových karet

1. lekce - Seznámení s Tarotem:

Možnosti výkladů:

A další:Kurz Tarotu
Základní výuka:

Výklad pro práci a zdraví:

Doplňující výuka:

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna v BlíženciBlížencích
ukázat kalendář »