Výklad na zdraví,Karamelka33
08.07.2008 - 14:29
(Střelec) Karamelka33
Výklad na zdraví,
dobry den, ja jsem byla ted rok nemocna, ale uz se mi dari lepe, vylozila jsem si karty, dokazu uz tak nejak odhadnout co mi rikaji kdyz se ptam na vztah, ale zatim si nevim rady s vykladem na jine otazky, treba jako je na zdravi, prosim o konzultaci.

Uzdravím se do tri mesicu?
sila,cisar,vez - myslím si ze silu na uzdraveni mam - mam i vuli - ale musim nejak zmenit svoje mysleni (ale nevim jak)

vsude se pise o lasce, praci, myslim v knihach ale o zdravi nic, nevite nejakou knizecku o tarotu kde je vysvetleno zdravi,byla bych vam vdecna, se srdečným pozdravem karamelka
Příspěvky:Twiggina
08.07.2008 - 18:37
(Kozoroh) Twiggina

Ahoj Karamelko,
karty říkají: na uzdravení máš v sobě dostatek odhodlání, ale nesnaž se přeskočit sama sebe (síla), jsi bojovnice a máš pevnou vůli a víru, že to dokážeš (císař), nasadila sis vysokou laťku, kterou nelze přeskočit do tří měsíců (věž).
Závěr:
Určitě se uzdravíš, ale tak měsíc bych tam přidala. :3: Tvé odhodlání, vůle a víra je polovina úspěchu. :15:
Držím ti všechny palce co mám. :29::17:

Knížku, kde by bylo psáno o významu karet vůči zdraví ti bohužel nedoporučím, neznám žádnou takovou. Dá se poměrně dobře vydedukovat co která karta ve zdraví znamená, ale vždy musíš počítat i s informací karty předešlé a následující.
Konkrétně ty tvé karty znamenají:
Síla = prosperita, zdraví pohybových orgánů, protože by dívka nemohla bojovat se lvem kdyby byla v tomto směru nemocná, ale i možnost následné přílišné zátěže. Zde pak může dotyčný "poděkovat" jen sám sobě, kdyby se objevil nějaký problém.
Císař = silná vůle, odhodlání, bojovnost - takto se lze chovat pouze tehdy, když je člověk fyzicky i duševně v pořádku.
Věž = nereálné představy, vysoká laťka - tudíž nápor na psychiku a vysoké nároky na kondici = tendence přetěžovat organismus. Karta zároveň varuje "Nechtěj na sobě víc, než je zdrávo"!
Když tak si to sama vyzkoušej u ostatních karet a pokud by ti něco nebylo jasné, ráda pomohu. A neboj se pustit fantazii na špacír. Třeba se i já něco přiučím. :3:Karamelka33
09.07.2008 - 22:02
(Střelec) Karamelka33 » Twiggina

děkuji pěkně, tak jsem si podle Vašeho doporučení zkusila udělat prvních 5 karet, ale obávám se, aby to opravdu nebylo celé jen o mojí fantazii.

Blázen = nezodpovědnost, schopnost riskovat, lehkovážnost, bezstarostnost – Blázen si chodí po horách takže má dostatek fyzických sil, ale nedává pozor kam šlape takže snadno může přijít k úrazu.

Mág = spojuje vědomí a nevědomí, vznáší se v oblacích, aktivita, tvůrčí schopnosti, talent – Mág je schopen rychlého uvažování, je aktivní, takže po zdravotní stránce by měl být člověk v pořádku, v případě, že onemocní by se měl přestat vznášet v oblacích, aby byla nastolena rovnováha.

Velekněžka = citlivost, intuice, trpělivost, zastupuje princip nechat věci plynout, nic nehodnotí, vnitřní hlas, ochranná karta tarotu – Velekněžka sedí klidně na svém trůně, neboť ví jak se věci mají, ze zdravotního hlediska tu nevidím žádný problém.

Císařovna = vyrovnanost, plodnost, růst, hojnost, vitalita, dobrý vývoj – Císařovna ztělesňuje pramen všeho života, je to zdravá, vitální žena.

Velekněz = řád, sebekontrola, najít svůj střed – smysl, pevná naděje, požehnání, důvěra v Boha, moudrost, učitel – Velekněz nás učí, že nalézt svůj střed a mít naději a víru nás v případě nemoci dovede k uzdravení.

děkuji karamelkaTwiggina
09.07.2008 - 22:45
(Kozoroh) Twiggina » Karamelka33

Ahoj karamelko,
bravo, to si vymyslela úplně perfektně :15:
Pouze doplním:
Blázen - perfektní, oslabená psychika - roztěkanost
Mág - perfektní
Velekněžka - perfektní, ta se naopak stará o zdraví druhých
Císařovna - perfektní, královna matka - možnost početí
Velekněz - perfektní, velmi silná psychika

Bonbonku medový to se ti fakt povedlo :17:
:29:Karamelka33
11.07.2008 - 01:12
(Střelec) Karamelka33 » Twiggina

tak to jsem ráda, že to trochu odpovídá, přikládám další karty, tentokrát mi to nešlo tak jednoduše a nad každou kartou jsem se dlouho zamýšlela, prosím o doplnění výkladu, děkuji karamelka.

6. Zamilovaný = nerozhodnost, dilema, volba cesty, láska, osobní zkouška – slunce na kartě svítí v plné síle, muž stojí vzpřímeně, ale chytá se za hruď a má skloněnou hlavu. Zdraví vidím půl na půl.

7. Vůz = nesoulad, disharmonie, nutnost vynaložit hodně síly – vidím nemocného člověka, který musí vynaložit hodně síly, aby nabyl zpět ztracenou harmonii.

8. Spravedlnost = rozum, sebekontrola, odpovědnost vůči sobě, rovnováha, harmonie, řád – na kartě sedí sama Spravedlnost, pokud udržíme rovnováhu mezi levicí a pravicí a nebudeme slepí, máme možnost zachovat si dobré zdraví.


9. Poustevník = moudrost, opatrnost, klid, zdrženlivost, samota, sebepoznání – muž v kápi se opírá o hůl, která mu skýtá jistotu a oporu. Zdraví – je to pozitivní karta, ale jestli odchází do ústraní protože je nemocen a potřebuje klid, nebo je zdráv a může si to dovolit, nedokážu odhadnout??

10. Kolo štěstěny = překonávání překážek, vypořádat se s úkolem, nevyhnutelnost konat – jsme připraveni vypořádat se s úkolem a překonat překážky. Zdraví si udržíme, když nalezneme svůj střed.

12. Viselec = stagnace, bezmocnost, nemoc, nesnáze, přinést oběť – obracíme se vzhůru nohama, abychom nalezli nový úhel pohledu, je možno nálezti osvícení (zdraví), ale jen za cenu oběti.

13. Smrt = přeměna, konec cyklu, změna v životním stylu – je potřeba nechat v sobě něco umřít, aby mohlo přijít něco nového. Zdraví se nám vrátí, pokud změníme životní styl a budeme věřit, že i v nejtemnějších dobách nastane nové ráno.

Twiggina
11.07.2008 - 12:07
(Kozoroh) Twiggina » Karamelka33

Ahojky,
menší úpravy:
6. Zamilovaný = po fyzické stránce v pořádku, narušená psychika

7. Vůz = člověk jedoucí po cestě zdraví - potřeba vynaložit dostatek síly k jeho udržení, způsobem jakým jede se řítí do zdravotního problému. Karta upozornění.

8. Spravedlnost = Ano

9. Poustevník = odchází dobrovolně do ústraní meditovat, je zdráv a může si dovolit odejít z dosahu případné pomoci.

10. Kolo štěstěny = se otáčí, jednou jsme nahoře, jednou dole - krátkodobá nemoc, která se může vrátit. Také možnost alergie.

12. Viselec = Ano, pokud chce být zdravý musí pro to něco obětovat. Období rekonvalescence, nebo jistého dočasného omezení (dieta atp.).

13. Smrt = tato karta je tzv. karta přechodu do něčeho. Sama nehovoří o zdraví.
Příklad:
Císařovna, smrt, kolo štěstěny = z vitality do problému
Kolo štěstěny, smrt, císařovna = z problému do vitality
:29::17:

PS: Možná omylem jsi vynechala kartu síly.
Tak doplním již napsané pro hezký víkend místo :17: :3:
11. Síla = velké nároky na osobní vitalitu, přetěžování organismu, následné možné problémy pohybového systému.Karamelka33
13.07.2008 - 00:37
(Střelec) Karamelka33 » Twiggina

Ahojky, posílám zbytek karet, zase jsem tak trochu tápala a potřebuji poradit, děkuji.

14. Mírnost = harmonie, klid, zdraví, mír – anděl na kartě přelévá vodu, má dostatek fyzických sil, neboť pracuje.

15. Ďábel = akční bytost, emoce, vášně, ponuré myšlenky, destruktivní síly, nesvoboda – narušená psychika, fyzicky snad v pořádku ??

17. Hvězda = důvěra v budoucnost, příznivý osud, optimismus, víra, štěstí – Zdraví perfektní.

18. Měsíc = úzkost, potíže s dechem, přecitlivělost, chaos, strach – oslabení po fyzické i psychické stránce, nutnost hledat řešení v přítomnosti, budoucnost zatím nejistá.

19. Slunce = optimismus, dostatek energie, bezstarostnost, radost – Zdraví perfektní.

20. Soud = vzkříšení, doba utrpení pominula, uzdravení, zázračné řešení, obnovení – v případě nemoci, karta zvěstuje brzké uzdravení.

21. Svět = zastupuje pozitivní i negativní karty tarotu – tak nevím, nebude to něco jako u karty Smrt ??


ps: vež už jsme si vysvětlili na začátku, ještě jsem se chtěla zeptat, chci si koupit tvoje karty s knížkou a viděla jsem tam i namluvené cd o kartách, je na tom cd něco více nebo je to stejné jako v knížce, která je přiložená ke kartám?

S pozdravem KaramelkaTwiggina
13.07.2008 - 11:44
(Kozoroh) Twiggina » Karamelka33

Ahoj karamelko,
něco málo doplním:
14. Mírnost = harmonie, klid, zdraví, mír, citlivost a trpělivost * anděl na kartě je bytost nezemská, tzv. bez těla, fyzické záležitosti jdou stranou , ale díky své citlivosti je psychika velmi křehká a zranitelná

15. Ďábel = akční bytost, emoce, vášně, ponuré myšlenky, destruktivní síly, nesvoboda, hektičnost a narušená psychika. * Ano, i ďábel je bytost nezemská, bez těla, fyzické záležitosti jdou stranou.

17. Hvězda = důvěra v budoucnost, příznivý osud, optimismus, víra, štěstí = Zdraví perfektní. *Ano

18. Měsíc = úzkost, potíže s dechem, přecitlivělost, chaos, strach = oslabení po fyzické i psychické stránce, nutnost hledat řešení v přítomnosti, budoucnost zatím nejistá. *Ano

19. Slunce = optimismus, dostatek energie, bezstarostnost, radost = Zdraví perfektní. * Ano

20. Soud = vzkříšení, doba utrpení pominula, uzdravení, zázračné řešení, obnovení = v případě nemoci, karta zvěstuje brzké uzdravení. * Ano

21. Svět = zastupuje pozitivní i negativní karty tarotu = svět nám leží u nohou a na nás záleží co si z něho vybereme, když dobře sáhneme, bude dobře (budeme zdraví), nebo naopak.

Chtěla bych ti poděkovat za parádní spolupráci, protože to co jsi udělala je nejen tvé vlastní učení, ale lidé sem chodí číst příspěvky (konkrétně zde u tebe bylo 110 lidí) a určitě jsi i jim dala něco, co mnohým z nich bude k užitku. Děkuji :15:
Jsi šikulka a pro karty máš dostatek citu. Hodně štěstí při vykládání. :17:

Moje CD vzniklo díky nedočkavosti lidí před knihami, více méně proto, abych měla dostatek času a klidu k jejich dopsání. Jsou na něm příběhy karet cikánských a tarotu. Tyto příběhy jsou i součástí knih a není tam nic co by v knize nebylo. Po vydání knížek jsem chtěla jeho výrobu ukončit, ale jsou lidé, kteří raději poslouchají, než čtou.
Když si koupíš knihu, nepotřebuješ CD.
:29::27:Mandarin25
20.07.2008 - 14:24
(Panna) Mandarin25 » Twiggina

Ahojte, děkuji za všechny, kteří si z toho hodně vzali, tak jako já!:o)

Mějte se krásně, papa :17:Karamelka33
10.08.2008 - 00:27
(Střelec) Karamelka33 » Twiggina

Ahojky,

s někým jsem se nedávno seznámila a tak by mě zajímalo jak to bude vypadat, zdravotně ještě nejsem úplně fit a tak si říkám jestli na to budu stačit.

Co mě čeká v lásce příštích 6 měsíců?

1. Císařovna - našla svého čísaře
2. Papežka - láska
3. Blázen - hravě, nezodpovědné období
4. Papež - láska, přátelství
5. Věž - období nějakého zklamání
6. Slunce - dobrý výhled do budoucnosti,optimismus

No a za 6 měsíců - výsledek Smrt - změna životního stylu, nový směr po boku s partnerem

Tak a teď mi pověz vědmičko, jestli to nevidím příliš růžově a opravdu mi do života přišlo štěstíčko ? :o)))Twiggina
10.08.2008 - 12:27
(Kozoroh) Twiggina » Karamelka33


Ahoj Karamelko, to je ale hezký výklad!

Otázka = Co tě čeká v lásce příštích 6 měsíců?

1. Císařovna - našla svého císaře = ano, též projev citu, jemné diplomacie a vzájemného respektu
2. Papežka - láska = ano a trvalý zájem jeden o druhého
3. Blázen - hravě, nezodpovědné období = ano, spontánnost bez žárlivosti a podezírání
4. Papež - láska, přátelství = ano dlouhodobí předpoklad
5. Věž - období nějakého zklamání = ano, nedávej laťku nároků na partnera příliš vysoko!
6. Slunce - dobrý výhled do budoucnosti,optimismus = ano a možnost plánovat společnou budoucnost

Za 6 měsíců - pozice Smrt - změna životního stylu, nový směr po boku s partnerem = ANO

Co víc si můžeš přát! Tak hodně štěstí. :15: :18:
:29::17:Karamelka33
14.08.2008 - 16:30
(Střelec) Karamelka33 » Twiggina

Děkuji vědmičko,

děkuji za konzultaci...ale ukázalo se že ten pán má i jiné slečny, ptala jsem se co mě čeká v lásce příštích 6 měcíců a karty odpověděly, myslíš nebo dá se říci že potkám někoho jiného, když byla odpověď karet tak příznivá?

Mám ještě jednu velkou prosbu moje kamarádka má rožštěp páteře a nedávno se rozešla s přítelem (taky měl další 3 slečny a s jednou dokonce čeká miminko) má dotaz:

Budu mít v budoucnu děťátko?
Síla-Papežka- Smrt
(až si to přestane tolik přát a lámat to přes koleno - bude trpělivá - dojde k této velké změně v jejím životě)

a ještě se ptá: Na co bych se těď měla ve svém životě zaměřit?
císař -věž -soud
(měla by teď potlačit city a začít pevně vládnout ve svém životě - vyjít z věže falešných představ - aby se jí dostalo spravedlnosti a nadhledu)

děkuji za pomoc, vím, že je toho hodně, nemusíte spěchat s odpovědí, rády si počkame.
přeji pěkný zbytek dne KaramelkaTwiggina
14.08.2008 - 17:12
(Kozoroh) Twiggina » Karamelka33

Ahoj Karamelko,
jistě tvůj výklad platí, nebyl dělán na konkrétní osobu, ale na tvůj citový život.
Co se tvé kamarádky týče, vyložila jsi to dobře. Vlastní rozbor ti sem nedávám, byl by totožný a pak já zde nemám věštírnu, ale výuku karet. Takže jen malá poznámka k výuce. Všimni si, že ti karty na to, co by měla teď dělat odpověděly velmi široce = věnovat se svému životu. Karty ti nikdy nedají přesnější odpověď na takto položenou otázku (co dělat...), protože nejsou receptem na život. Mohou jen poradit či vysvětlit konkrétní dotaz.
Příště, až se budeš na něco ptát, tak si založ už novou sekci. Jsi dost daleko v minulosti, tak ať to nemusíš hledat.
Papa Rů :17:
PS: Jsi fakt dobrá. :15: :3:Tarot - Velká arkána - Výklad Tarotových karet

1. lekce - Seznámení s Tarotem:

Možnosti výkladů:

A další:Kurz Tarotu
Základní výuka:

Výklad pro práci a zdraví:

Doplňující výuka:

Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2022
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »